ben nezaman göreceğim çift çizgiyi :(

serefraz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2009
74
0
44
" aaa daha bebek düşünmüyormusunuz , kafana takma, stres yapma "iyi niyetle kurulmuşda olsalar bu cümlelerden nefret ediyorum :jeyyar: 2 yıldır her ay test yapıyorum ve her ay tek çizgi..
kızlar beni en iyi sizler anlarsınız..
bu ay herzamankinden daha farklıymışım gibi geliyor göğüslerimde aşırı hasssiyet, ağzımda buruk bir tad ve kasıklarımda hafif batmalar var ama kafaya takamaktan vicudum reaksiyon vermişte olabilir umarım öyle değildir bende artık çift çizgi görmek istiyorum:Saruboceq:

inan ki seni anlıyorum.artık benimde psikolojim okdar bozuldu ki.ümitsizlikten çaresizlikten bıktım.herseyde bir hayır vardır diyorum ama yinede benim için en hayırlısının bebiş olduğunu düşünmekten kendimi alamıyorum..sende yıkma umutlarını ...yoksa benim gibi bebek için uğraşmayı bırakıp psikolojinle uğraşmaya başlarsın...düşünme hiçbirşey oluruna bırak bir bakmışşın hiç ummadığın bir anda seni buluvermiş o 2 çizgi...

canım inş. dediğin gibi ummadığım bir anda çıkagelir bebişim vee tabi senin bebişinde..
işin en kötü yanı insanların beni anlayamaması "neden psikolojini bu kadar bozuyyorsun" diyorlar bi bebek görsem sevmeye çekinir oldum, "biri bebeğime nazar değiyor dese acaba banamı imada bulundu" diyorum..:KK43:

" aaa daha bebek düşünmüyormusunuz , kafana takma, stres yapma "iyi niyetle kurulmuşda olsalar bu cümlelerden nefret ediyorum :jeyyar: 2 yıldır her ay test yapıyorum ve her ay tek çizgi..
bu ay herzamankinden daha farklıymışım gibi geliyor göğüslerimde aşırı hasssiyet, ağzımda buruk bir tad ve kasıklarımda hafif batmalar var ama kafaya takamaktan vicudum reaksiyon vermişte olabilir umarım öyle değildir bende artık çift çizgi görmek istiyorum:Saruboceq:

canım 2 yıldır çocuk olmamasının nedenini araştırdınız mı? uzun bi süre. 8 ay bebişimiz olmayınca eşimle bi daha doktora gittik eşimin değerlerinin fena düştüğünü gördük. aşılama falan diyo doktor acayip moralim bozuldu bebiş hevesim kaçtı. 8 ay boyunca hiç bir şeye konsantre olamadım. hayatım düzensizleşti. şimdi bebişim olursa bakamayacam gibime gelmeye başladı ya. artık ovulasyon testi kullanmaya karar verdim kendimi hiç yıpratmıyorum. üstelik çift çizgiyi de görüyorum sırnaşık şey tavsiye ederim valla stresini alıyoooo götürüyooo akannehir

canım 2 yıldır çocuk olmamasının nedenini araştırdınız mı? uzun bi süre. 8 ay bebişimiz olmayınca eşimle bi daha doktora gittik eşimin değerlerinin fena düştüğünü gördük. aşılama falan diyo doktor acayip moralim bozuldu bebiş hevesim kaçtı. 8 ay boyunca hiç bir şeye konsantre olamadım. hayatım düzensizleşti. şimdi bebişim olursa bakamayacam gibime gelmeye başladı ya. artık ovulasyon testi kullanmaya karar verdim kendimi hiç yıpratmıyorum. üstelik çift çizgiyi de görüyorum sırnaşık şey tavsiye ederim valla stresini alıyoooo götürüyooo akannehir

tabi araştırdık canım eşimin sperm sayısında ve haretliliğinde sorun vardı bende ise polikistik over...
hemen tedaviye başladık benim tedavimde modern tıp etkili oldu şu anda yumurtalıklarım normal çalışıyor çok şükür. eşimin tedavisinde ise alternatif tıptan yararlandık (keçiboynuuzu kürü) ve şu anda onun değerleride normal.. doktorumuz bir ay normal yolla deneyelim olmazsa bidahaki ay aşılama yaparız dedi beklemedeyiz inş. aşılamya gerek kalmazopuyorumnanaktan

tabi araştırdık canım eşimin sperm sayısında ve haretliliğinde sorun vardı bende ise polikistik over...
hemen tedaviye başladık benim tedavimde modern tıp etkili oldu şu anda yumurtalıklarım normal çalışıyor çok şükür. eşimin tedavisinde ise alternatif tıptan yararlandık (keçiboynuuzu kürü) ve şu anda onun değerleride normal.. doktorumuz bir ay normal yolla deneyelim olmazsa bidahaki ay aşılama yaparız dedi beklemedeyiz inş. aşılamya gerek kalmazopuyorumnanaktan

inşallah canım başka bi şeye gerek olmazs doğal yoldan hamiş olursun. 2 yıl hiç azımsanıcak bi zaman değil. Allah bebişine tez zamanda kavuştursun :eek:

canım benim hiç bozma moralini bak ne güzel eşinde de sende de var olan küçük problemleri halletmişsiniz bence işin zor kısmını halletmişsiniz bu iki yılın içinde yani bir yol katetmişsiniz bence hiç kafana takma doktor doğal yoldan deneyin dediyse bence şuan hazır sorun yokken 4-5 ay daha dene çünkü aşılamada da olmıca varsa olmaz ama Allah verecekse sorun yoksa eğer doğal yolla verir
canım ben de 2 yılldır uğraşıyorum bizde de sebepsiz infertilite.napalım Rabbim ne zaman isterse verir ya da vermez.Ben de senin gibi darlandım bunalıma girdim, 5 ay önce madem sebepsiz olmuyo hızlandıralım dedik doktor daha deneyin dediyse de yine de aşılama yaptırdık olmadı tabi ... yani vakti varmış bunu anladım tutmayınca.zamanla anlıyo insan vakti geldiyse olur ...
sende sıkma hayatım canını calışmaya devam:roflol:
Rabbim herşeyin hayırlısını versin :Saruboceq:

aa bu başlık da ne:1shok:
biri yüreğimin sesini mi duydudelikafaduldendelikafadulden
selam kızlar aynı duygular içerisindeyiz ben sebepsiz inferitliteyin 2,5 senedir olmuyor, yumurta takipleri , klomen tedavisi, rahim filmi ve 2 negatif aşılama.. herşeyimiz normal ama bebek yok şimdi kendi haline bıraktık uzun bir süre hastane görmeki dr a gitmek, muayeneler, iğneler, haplar, acılar, ağrılar ve kanamalar görmek istemiyorum artık, yaza kadar bekleyip tüp bebek deneyeceğim, öyle 7-8 ay bekleyip de buhrana düşen arkadaşlarım beterin beteri var her zaman üzülmeyin inanıyorum Allah bizim için başka planlar yapıyor ve bir gün nasip edecek:Saruboceq:
bu arada yarın regl günüm :jeyyar: inşallah olmam

Kızlar bozmayın moralinizi, inanın bir yerimizi de yırtsak zamanı gelmemişse olmuyor, ben de 2 yıl bekledim, her türlü tahlil, test yok eşimde de ben de sorun yok, sebepsiz infertilite, bu süreçte kaç defa ilaçla takip ve aşılama oldum ama tutmadı, yeter artık tüp bebek yapıcam dediğim ayda bir baktık hamileyim ama maalesef 13 haftalıkken kaybetti yani demem o ki vakti zamanı meselesi, psikolojimiz kaldırmıyor o ayrı ama tevekkülden başka çare yok :KK43:

canım benim hiç bozma moralini bak ne güzel eşinde de sende de var olan küçük problemleri halletmişsiniz bence işin zor kısmını halletmişsiniz bu iki yılın içinde yani bir yol katetmişsiniz bence hiç kafana takma doktor doğal yoldan deneyin dediyse bence şuan hazır sorun yokken 4-5 ay daha dene çünkü aşılamada da olmıca varsa olmaz ama Allah verecekse sorun yoksa eğer doğal yolla verir
canım ben de 2 yılldır uğraşıyorum bizde de sebepsiz infertilite.napalım Rabbim ne zaman isterse verir ya da vermez.Ben de senin gibi darlandım bunalıma girdim, 5 ay önce madem sebepsiz olmuyo hızlandıralım dedik doktor daha deneyin dediyse de yine de aşılama yaptırdık olmadı tabi ... yani vakti varmış bunu anladım tutmayınca.zamanla anlıyo insan vakti geldiyse olur ...
sende sıkma hayatım canını calışmaya devam:roflol:
Rabbim herşeyin hayırlısını versin :Saruboceq:

EVVEETTT:lepi: ÇALIŞMAYA DEVAM:dance:

canlarım beni birtek sizin anlayacağınızı biliyordum yazdıklarınızla moral buldum hepinize teşekkür ederim

ahhh arkadaşım seni o kadar iyi anlıyorumki inan o cümleler banada batıyor 2 yıldan fazla oldu evleneli sanki içime doğmuş gibi evlendiğim ilk günden beri hiç korunmadık gerek yok diyordum eşime ama çok borcumuz var birde olursa aldıramayız bak dediğinde şakayla aman bizden çocuk olmaz diyordum inanınki sapasağlam olmamıza rağmen ben böyle diyordum vee 1 sene evet 1 sene boyunca olmadı hemen dra gittik bende hiçbirşey yok eşimede varikosel dendi sonra 1 dra daha gittik varikosel falan yok hiçbirşey yok herşey oldukça iyi dendi inanmadık bu sefer karı koca bir doktora daha gittik bende yine birşey yok herşey temiz yumurtlama adet tüpler hormonlar her neyse işte eşimde de hiçbirşey yok sperm testi oldukça güzel ama gelgelelim bebek olmuyor.
şuan 2 yıl 3 aylık evliyim ve bu süre içerisinde 1 kere olsun tutmadı aşılama ve tüp bebek hiç uygulamadık zaten onada maddi durum el vermiyor anlayacağın böyle giderse ben hayatım boyunca anne olamayacağımmafoldumben

canım doktor bana 1 senden once olmaz bosuna bekleme dedı hıç umudum kalmamıstı
nasılsa olmaz dedım o ay hamıle kaldım
kafaya takmamak lazım ama gelde yuregıne soz gecırebıl
ınsallah olur canım

senağlama kızlar çok üzgünüm bugün beklenen adet günümdü ve dayanamayıp kan testi yaptırdım sonuç herzamanki gibi negatifsenağlama

kızlarrr beklenen adet günüme 4 gün var ve bugün testte silik ikinci çizgiyi gördüm ama buradaki topiklerden birinde silik ikinci çizgi gördüğü halde hamile olmayıp adet gören pekçok arkadaşın olduğunu okudum bu yüzden ümitlenmek istemiyorum..
ne olur dua edin hamile olayım:enbuyukkk:

kızlarrr beklenen adet günüme 4 gün var ve bugün testte silik ikinci çizgiyi gördüm ama buradaki topiklerden birinde silik ikinci çizgi gördüğü halde hamile olmayıp adet gören pekçok arkadaşın olduğunu okudum bu yüzden ümitlenmek istemiyorum..
ne olur dua edin hamile olayım:enbuyukkk:

İnşallah hamilesindir canım, ben her gün dualarımda kendimle beraber tüm isteyenlere hayırlı bebişler diliyorum. Ama içime öyle doğuyor ki sen zaten hamilesin, tak ma kafana rahat ol, bikaç gün daha bekleyip adetin geçince kan testi yaptır. Dualarım seninle

bayankarasu çok teşekkür ederim cümlelerin bana büyük moral oldu inş. rabbim isteyen herekese hayırlı evlat nasip etsin

canım aynı durumdayım.benim de 2 yıl oldu ve hiç hamile kalamadım.ne yapalım bende bebek çok istiyorum ama gerçekten takmasak iyi olur yoksa bunalıma giriyoruz.ben artık bu ay farklı hissediyorum muhabbetine de girmemeye çalışıyorum yoksa tüm belirtileri bizzat yaşıyorum.bu ay yumutlamamı bile düşünmedim yaza kısmetse tüm bebeğe odaklanmaya çalışıyorum.bu arada dişlerimi yaptırıyorum ve 2 haftadır diyetteyim.artık hayatımı bu bunalımdan çıkarıp normale çevirmeye çalışıyorum yoksa bunun sonu yok.
Allah herşeyin hayırlısını versin:ecrin_bebek:

ahh ahh aynı dert bendede var kızlar
benim de 2 yıl oldu hatta bi kaç ay daha fazla
ama maalesef morfoloji sorunuyla karşılaştık doğal yoldan zor ama umut işte her ay acaba mı diyosun
ama bu ay hiç umursamıyorum
hatta spora başlayacağım aman ya varsa diyi diye kilo aldım
kendimizi toparladığımız zaman bi yolu bulunur bebişimizin
artık tıp her yolu deniyo
yeter ki Allah çok görmesin

X