BEN NERDE HATA YAPTIM?

ay bu konu mu yoksa :olamaz: :olamaz:
Ayy rezil bir konuymuş
Ben olmasam baskası olacak,
en yakin arkadaşımda evli bir adamla beraber ,
artık vicdanı bıraktım.
Tarzı konu başlıkları var yazıklar olsun

Çok alakasız olacak ama aile dizimini duymuş muydunuz bence gidin. Bu konudan bağımsız olarak söylüyorum ailevi sorunlarınızı çözerseniz bence daha mantıklı hareket edersiniz.

Evet arkadaşım o konu , konu sahibi birde sanki bu konuda yazdıklarını unutmuş gibi, benim vicdanım rahat falan diye hala konuşuyor, adam bunun için karısından vazgeçmemesi yüzünden ayrılınca da vicdan rahat oluyormuş onu da öğrenmiş olduk.

Son düzenleme:

Birde başka birinin konusunda yaptığı yorumlar vardı.
Saç tarama mevzusu oradan.
Metres güzellemesi yapmıştı, evli kadınlar kendilerine bakmıyormusta o yüzden aldatiliyormuş gibi saçmalıklar. 😒

Şimdi bu adamın o lafları etmesi müstehak yani saçını taramış ama yine olmamış.

1608417388403.png

ay buldum konu da bu, gerçekten rezilsiniz ya.

Eski yorumlarınızı elektra elektra yazmış. Demek saçını başını taramayan kadınlar aldatılır ha?
O saçını başını taramayan kadınlar evliyken, sizi bakımlı halinizle bile bırakıyorlar. Demek ki neymiş, bakım herşey demek değilmiş. Yüzü güzele 40 günde doyulur da huyu güzele 40 yılda doyulmaz demişler. Adamda size 40 gün zor dayanmış belli ki. Varın siz düşünün. Ayrıca evli adamla ilişki yaşamayı güzelleme yapıp anlatmaya çalışan bir kadına hiç üzülemeyeceğim. Hakettiğinizi düşünüyorum.

Ayrıca neden çok hızlı takıldığınızı anlamadım, konularınıza şöyle bir baktım da 3 4 ayda bir yeni biri için konu açmışsınız, ne gerek var? Hayır yargılamıyorum gerçekten ne gerek var? Hepsi için ayrı ayrı aşk acısı çekmek yormuyor mu sizi?

Arkadaş belli ki saçı tarasada dünya güzelide olsa ki sanmıyorum adam baya vurmuş gol olmuş. Tamam bir kadına böyle bir şey denilmesi hoş değil ama sizin için geçerli değil. Bakınız insanlar çekemiyor sizi varın siz düşünün

Arkadaş belli ki saçı tarasada dünya güzelide olsa ki sanmıyorum adam baya vurmuş gol olmuş. Tamam bir kadına böyle bir şey denilmesi hoş değil ama sizin için geçerli değil. Bakınız insanlar çekemiyor sizi varın siz düşünün
Kız yüzü güzele 40 günde doyulur da huyu güzel olana 40 yılda doyulmazmış :KK70: adamın 2.ayda bırakması çok manidar....

X