BEN NERDE HATA YAPTIM?

İyi ki bu konuyu açmışsınız, arkadaşlar nerde hata yaptığınızı söyledi bak...Yoksa siz asla anlamamışsınız... Bu kadarla kurtulmanız sizin için iyi evlendikten sonra da yaşayabilirdiniz.

ya arkadaş bu adamlarla nerde tanışıyosunuz, çevrem 30 yaş ustu iyi hoş eğitimli bekar kızlarla dolu, çevrede tanışabilmek için bile adam yok diye geziyolar. ki gerçekten onlara kimi yakıştırsam ya sorunlu ya evli çıkıyor. burdaki bazı hanımlar 1 ay önce tanıştım, 4 ay önce başkası vardı, yok o değil ondan öncekiydi diye diye konuşuyorlar bir yıldaki konularından kaç adamdan bahsediyorlar, outlet mağaza gibi bilmediğimiz bir satış yeri varsa boşta olan hoş adamların benim kızçeler de gitsin baksın.

Benim içim rahat bunu hepiniz okuyunuz lütfen evet evli idi ama adamı ben bıraktım karına dön dedim. Gitti ve döndü. Ben doğru olanı yaptım. Karısını o kadar kötülese idim adamı karısına göndermez her yerden engellemezdim
Hâlâ lütfetmiş gibi bunu yazabiliyorsanız bence pek te değişmemişsiniz ama başınıza gelince neden diye düşünmezsiniz artık
Ama adam ağır konuşmuş sen kimsin nedir ya egonuzu lego yapmış resmen

ya arkadaş bu adamlarla nerde tanışıyosunuz, çevrem 30 yaş ustu iyi hoş eğitimli bekar kızlarla dolu, çevrede tanışabilmek için bile adam yok diye geziyolar. ki gerçekten onlara kimi yakıştırsam ya sorunlu ya evli çıkıyor. burdaki bazı hanımlar 1 ay önce tanıştım, 4 ay önce başkası vardı, yok o değil ondan öncekiydi diye diye konuşuyorlar bir yıldaki konularından kaç adamdan bahsediyorlar, outlet mağaza gibi bilmediğimiz bir satış yeri varsa boşta olan hoş adamların benim kızçeler de gitsin baksın.
Bu arkadaşın kriteri yok evli bekar farketmiyor, senin arkadaşlar en azından adam mı değil mi diye bakıyorlardır.

ay bu konu mu yoksa :olamaz: :olamaz:

ay bu konu mu yoksa :olamaz: :olamaz:
anam keşke görmeyeydim daha az sinir olurdum :KK16: en yakın dostu da evli biriyle birlikteymiş diye kendini avutmuş bir de eşinin fotoğraflarını takip ediyormuş.. o olmazsa başkası olurmuş o da metres olmayı kabul etmiş. Allahım cok duygusal..

X