ben nasıl böyle bişey yaptım :(

arkadaşlar evlilik yıl dönümümüz ve eşimin doğum günü aynı gün ben ona sürpriz bişeyler hazırlicam derken onun sürprizini mahvetmiş bulunuyorum ben bu gece ne yapıcam ya senağlama

her zaman gittiğimiz bi yer var bu akşam yer ayırtmak için aradım eşimin arkadaşlarını falan aradım organizasyo tamamdı akşam gidicektik ama yer ayırtmak için aradığımda eşimin zaten bizim için yer ayırttırdığını sölediler :1shok: nasıl yani oldum belki bilgisi vardır die kardeşimi aradım tabi güzel bi fırça yedim aklına başka bişey gelmedimi diye eniştem sana evlilik yıl dönümünüz için sürpriz hazırlıyodu dedi :çok üzgünüm:

Iyide ne varki bunda ben anlayamadim....

Ben olsam gülerdim ayni seyi düsünmüsüz ne güzel diye.....

ne var arkadasim bunda...
herseyi mahvettim nasil düzeltirim diye düsünüyorsan kendi organizasyonunu iptal edersin aksam esine sanki hic haberin yokmus gibi davranirsin...

canim sende onu sevindirmek icin bilmiyormus gibi yap sende ona dogum günü hediyesini cikar ver ...yani öyle olmazmi....

Son düzenleme:
aynen katılıyorum arkadaşım kaydirigubbakcemile5 arkadaş buda dertmiş yada illada paylaşılması fikir alınması gereken önemli bi konuymuş gibi bide topk açmışş :icecream::roflol:kaydirigubbakcemile3 afiyett olsun cokacimcoooksizee nice uzun yıllar inşş:içelim:
Sarhoşmusun kuzum senkafamçokkarıştı

canım sıkma canını herşey hallolur güzel bir zaman geçirirsiniz,akıllı bir kadın ne yapacağını bilir eminim sende öylesin

bence çok güzel ilerde güleceğiniz bir anı olarak hatırlayacaksınız ...............

anlatin gulun yahu hatta sen de rezervasyon yaptirsaydin keske komik olurdu cidden

dert edinecek başka şey bulamadınmı sen ... günün keyfini çıkart hadi..:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…