Ben de mi hata

Bundan şüpheliyim gerçekten sonra da bir kulp bulur bana çatar belli olmaz gerçekten
Sen iyi niyetle teklif sunmuşsun. Anneciğine bak, olması gerektiği kadar sınırlar içinde yardım et. Ama önce kendi ailene bak. Üzülme de bazen insanlar kendi yaşamak istediklerini yaşar.

Para pul işinde de varsayıma güvenme, mal mülk senetsiz avukatla sözleşme yapmadan 1 milyonluk altın ablan dahi olsa verme.

İşte bu. Şu an bunun için çok sinirliyim. Aylardır beni uğraştırıyor vaktim gitti. Kaç emlakçıyla konuştum. Muhitin demografik yapısını bile çözdüm ablam şu an aman telefondan iki şeye baktın ne yaptın sanki diyor.

Aracını sattığında ödeyebilir

Ablanız aracını sattığında size borcunu ödemek yerine; parayı harcayadabilir. Herşeyi bir kenara bırakın; siz niye hayattaki annenizin vefatını üzerinden plan yapıyorsunuz ? Kimin ne kadar ömrü olduğunu biz bilemeyiz.

Annem vefat etmese bile zaten ev dönüşüme girecek 35 yıllık

tamam o zaman. siz çekilin aradan ki başkası baksın. nasıl olsa iki şeymiş.
bu durumlarda şeriatın kestiği parmak acımıyor. anneciğinize uzun ömürle rversin ama günün birinde beklenen olduğunda evler satılır. ablanız da kendisine çizmiş olduğu kaderi layıkıyla yaşar. siz neden bu kadar üzülüyorsunuz çoculuğunuz çocuğunuz varken?
ayrıca siz ablanıza altınlarınızı teslim ederseniz yüksek ihtimalle vasat yeğeninizi yurtdışında kalkındıracaksınız ancak. o ev yine alınmayacak ablanızdaki bu pasiflikle.

Çocuğum var zaten ben de ev alırım diye biriktirdim yıllardıır uğraşıyorum şu an krediler açık olmadığı için boşta durmasın dedim
Ay vallahi sen de dertsiz başına bela arıyorsun. Kocanla da aranı bozacaksın. Hiç bulaşma şekerim

1 milyon borc verecekseniz, evin tapusunun yarisini alin, arabayı satinca (bu arada engelli arabasi 1 milyon eder mi?) da tapusunu devredersiniz.

Kizi ev bakmaya goturmuyorsa siz goturun?

Ev alınmadan vermem zaten ama sanırım haklısınız. Ablam böyle biri. Hiç çabalamaz uğraşmaz. Söylüyorum kızın evlenecek sen ne yapacaksın market alışverişini bile yapamıyor kızı da bunlara destek olacak gibi durmuyor. Huzurevine giderim diyip geçiyor.

1 milyon borc verecekseniz, evin tapusunun yarisini alin, arabayı satinca (bu arada engelli arabasi 1 milyon eder mi?) da tapusunu devredersiniz.

Kizi ev bakmaya goturmuyorsa siz goturun?
Uzak ve arabayla gidilmesi gerekiyor yoksa gidelim emlakçı yardımcı olur diyorum da bir de kızı görmeden almak istemiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…