ben bukadar benli miydim :(

seno_seno

Guru
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2010
846
33
arkadaşlar aynaya bi baktım sanki biranda benler dolmuş yüzüme.içimi bir korku kapladı.belki vardı ama bukadar yoktu.oluşmaması için yada kaybetmek için bir şey bileniniz var mı???

......Güneşe maruz kalındığında, ergenlikte, gebelik ve doğum kontrol haplarının kullanıldığı dönemlerde benlerde; sayı artması, büyüme, renklerde farklılaşma gibi değişimlerin olabileceğine işaret eden Dr. Özgüroğlu, bunların korkulmaması gereken fizyolojik değişimler olduğunu belirtiyor....

teşekkür ederim..ben bekarım..ve kışında pek güneş görmüyoruz ama artmasını istemiyorum.yok etmenin yolu yok sanırım...

seninle aynı durumdayım aldırabilirsin istersen çeşitli yöntemler var
ama boşver bence kafana takmamaya çalış kendini olduğun gibi sev daha iyi hissediceksin bak

seninle aynı durumdayım aldırabilirsin istersen çeşitli yöntemler var
ama boşver bence kafana takmamaya çalış kendini olduğun gibi sev daha iyi hissediceksin bak

teşekkürler canım.yok kendimle barışığım aldırmak istemem ,zaten herkeste olan benler bendekilerde ama bazen tuhaf gelmiyormu sizlerede,bukadar çok muydu ya diye.ben öyle oluyorum bazen

bir doktor arkadaşıma sormuştum.. gittikçe küçük siyah benlerim oluyor diye..onların evveliyatı siyah noktalardır..temizlenmediğinde bu şekilde benlere dönüşürler demişti.. siyah nokta manyağı oldum buldum mu imha ediyorum.. kurtuldum mu? kurtulamadım:) bunun çaresini bilen yarsa söylesin

düzenli peeling şart sanırım bende yapıyorum ama ı ıh ne kadar yapsamda yine çıkıyorlar
doğum kontrol hapının böyle bi yan etkisi olduğunu yeni öğrendim.ben damarda pıhtılaşma yaptığını biliyordum
ama birkaç kişide damar tıkanmasına bağlı kısmi felç yaptığını duyunca bıraktım.:S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…