Ben bu linerı neden kullanamıorum? Cecile Art Liner

mübarek bi insan mısın nesin sen

şansıma artık benim de

mübarekus :roflol:

bugün başka yerdeki bi bime gittim orda da kajalın lipglossları vardı, bikaç da far kalmış yeşil olanından, bunlar nasıl kullanananınız var mı?

farlardan aldım 2 tane.. Müthiş renklere sahipler. Kalıcılar uçmuyorlar ve acayip renk veriyorlar..

Onlarla makyaj yaptım amma usb'mde sorun var atamadım pc 'ye
Göstertcektim sana hayatım -tatlicadiarzu-
glosslarda yapış yapış değil beğenmiştim

ya niye pislik içinde gibi oluyo onlar alamadım elim varmadı ama azimliyim yakalayacağım!

bu cuma pek ümidim yok ama yine de giderim.

ay merak ettim ya canım usb indüzelince atıver, Allah usb ne zeval vermesin

mübarekus :roflol:

bugün başka yerdeki bi bime gittim orda da kajalın lipglossları vardı, bikaç da far kalmış yeşil olanından, bunlar nasıl kullanananınız var mı?

farını kullanmadım ama portakallı lipglossu çok güzel

esmersen portakallı al zemuszemus

ya niye pislik içinde gibi oluyo onlar alamadım elim varmadı ama azimliyim yakalayacağım!

bu cuma pek ümidim yok ama yine de giderim.

ay merak ettim ya canım usb indüzelince atıver, Allah usb ne zeval vermesin

amin de şuan çöpte yenisi yolda geliyoor delikafadulden Sinirim bozuldu dün akşam sırf bu yüzden

o kadar makyaj yaptım tam pc ye atıcam anaa hayal kırıklığına uradım kafamçokkarıştı

amin de şuan çöpte yenisi yolda geliyoor delikafadulden Sinirim bozuldu dün akşam sırf bu yüzden

o kadar makyaj yaptım tam pc ye atıcam anaa hayal kırıklığına uradım kafamçokkarıştı

olsun fena mı yeni usebe geliyo

yine yaparsın yine ben bi erişebilseydim şu bim goldenrosecusu olmaya ben bilem yapardım valla boshayallersmile

bul artık şunlaaarı lütfeeen bulursam alıp yollicam sana kargoynan opuyorumnanaktan

yav bugün gittim aktüel ürün deyü deyü bime, amma velakin yoktu

ne bahtsız bedeviymişim.

canım benim ya sen de olmasan bimin bakacağı yok bana

bence sadece bim de kovalama bende bi kozmetikçiden indirimde 2 kusure almistim bu dipliner i ve çok guzel rahatlikla kullanabiliyosun golden rose standinin onune kuçuk bir sepete koymuslardi valla ne çok indirimdeyse ihtiyacim olmasa bile aldim nasilsa çok kullaniyorum =)))))))))

ben de bunu BİMde hep görüyordum ama almıyordum... durun bi dahaki gidişimde bulursam aliiim :)

geçen sordum 6.90 dedi , arada da fark var baya :) ama bakar oluyum demek öyle de indirimmiş.

eyeliner a ilk başlangıcım flormarın beyaz ambalajlı olan kalem dipliner ı idi fiyatı 5 tl olan. ondan memnundum sonra cecile i aldım bitmiş gibiydi gidip değiştirdim yeni verdikleri de aynıydı tekrar gittim. kalemliğe başaşağı koyup bekletin öyle kullanın dediler. :bbo: hadi öyle kullanayım dedim bi gözümü çekip ikinciyi çekemeden yine bitiverdi kaç kere diğer gözüme kalmadığı için makyajımı silmek zorunda kaldım sonuç olarak 17-18 tl ye aldığım eyeliner ı kullanamıyorum. aynı fiyata maybelline line definer adlı kalem eyeliner ını aldım koyu pembe ambalajlı o iyiydi. ama geçenlerde ben de bim den 2.25 e golden rose eyeliner aldım. boşuna kalemlere o kadar para vermeye gerek yokmuş, çekmesi hiç de zor değilmiş. yine de kalem isterim diyenler gitsin flormar alsın. hem yerli malı, alın ki biz iş bulabilelimkaydirigubbakcemile2
cecile zaten rezaletti ama maybelline e de o kadar para vermem bir daha!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…