Ben bu anemle ne yapacağım? Gelin paylaşalım

yazın için teşşekkr ederim.ben buraya yazdığım zamanlar artık feci halde dolmuş bulunuyordum.ki ben anemi nasıl mahvederim diye değil?nasıl aramı düzeltirim diye yazmıştım.fakat bu şahısın yazısı akıl ve mantıktan uzak bir cahilliğin ürünüydü.kızdım çok kızdım.allah sanada bir bela versinde acı çekmek nedir gör dedim içimden!
ama ben böyle yaparsam o şahıstan ne farkım kalacakki?
beddua etmek günahtır.peygamberimiz(s.a.v) bile beddua etmezken ben niye beddua edeyim?rabbim herşeyin iyisini bilir.onun adaletinden sual olmaz dedim sonra ve bu kişiyi cehalet söylemleri ile başbaşa bıraktım...

biliyorum bnm gibi çeken birsürü insan var.sizlerde sözlerinizle çok güzel destek olmuşsunuz çok sağolun.hergün burayı açıp okuyorum.bana iyi geliyor bu sözler.birde bnm bi arkdşım var adı sevda.ona anlatırım dertlerimi.

evt teyzelerim var ama iskele teyzesi...
annem en küçükleri yani diğerleri 45 yaş üstü hep ve benimle ilgileneceklerini sanmıyorum.bunca senedir teyze olmadılarda bu saaten sonrmaı yardım etçekler?teyze ana yarısıymış peh!annem gene sevdayamı yetiştiryon(msj çektiğim zaman),tel elinde tık tık.şu ne idüğü belirsiz kıza anandan babandan fazla değer veriyon tuhh senin gibi evlada!
ulan o kız senin ane olarak yapamadığını yapıyor!bana annelik yapıyor!!!

babama iş bulmuştum.sabah işbaşı yapmıştı.ama adam 2 saat çalışmadan off yoruldum deyip bırakıp gelmiş!kötükedihüso yahu ben 15 yaşıda çalışmaya başladım.sen 45ine gelmeden yaşlandın.ne diyo bize?büyüttüm ya bu zamana kadar daha ne?kendi başınızın çaresine bakın,benden hayır yok.ve gelir gelmez beni delirtti.kardeşimle bişi yüzünden tartıırken bana sus bağrışmayın dedi.bend ebu bizim meslemiz karışma dedim.bana s......rim meseleni diye bir bşladı.ettiği küfürler...iğrendim......
ve şimdi gelde bu adama baba de!......kötükedihüso

sağlığım gitti sayılır.bugün babamın tavrımdan sonra anladımki ben bu evde bir fazlalığım kardeşimi üniye yolar yollamaz ayrı eve çıkıcam.ya üniden bi kaç kız yada arkdşlarımla, ama bi şekilde ayrı eve gitçm.yoksa ben bu evde ruh sağlığımdan oluyorum.tam ip kopmaya başlayınca bi anda bu çocuk girdi hayatıma.hani demişsiniz ya sorunlar var diye sakın yanlış yapma diye.evet bu lafınız hep aklımda ablalarım a.s.yağmurdan kaçarken doluya tutulmak diye birşey vardır.ama bu kişi öyle birşeyki anlatamam yaa.hani bnm bi yazım vardı hem aile hemde aşk hayatımda çok kötü şeyler oldu.eğer birgün birisini seversem beni kapı gibi çapmalı diye.işte aynen öyle oldu!çarptı.. :asigim:
sorunların iyice tırmandığı bir gün farkettim onu.işin tuhaf tarafı bir takım yanlış anlaşılmalar sayesinde ggörüşmeye başladık.çok dürüst birisi.sevda arkdşım bana sen ünide okuyorsun o çocuk markette şarküteride bir işçi dedi ama benden 6 yaş büyük ve gerçekten çok olgun.ailevi sorunlarımı biliyor ve bana çok destek oluyor :1hug: hatta dün 2den 7e kadar onunla oturdum konuştuk..(hatta gene eyüp sultanda :)) :asigim:
onada söyledim.illede sevgilim olsun gibi bir derdim yok.ya nsl desem analtılmaz bu duygu herhalde!ya konuşmak hatta varlığını bilmek bile bana yetiyooooor :asigim:
haftasonu ajans beni onun çalıştığı marketten alıp tanıtım için başka markete yolluyordu.ben ne yaptım ettim tekrar tekrar firmayı aradım ve o marketi geri kaptım!haftasonu gene onun yanındayım.hatta sevinçimde biraz bu yüzden :teytey:
ve dün o sakinştiriclere ihtiyaç duymadım.çünkü dünkü moral ve gazla aya çıkabilirdim!
sırnaşık şey

doğal sevinç kaynağı oldu içimde.çok zor günlerimde geldi.ve en ufak bir hareketinde bakışında içim öyle sevinç doluyorki anlatamam....... :asigim:

Son düzenleme:
kıyamam canım ya Allah ıslah etsin onun sinirleri yıpranmış iyice ve çevresine tahammülü kalmamış acaba onu bir dr a götürseniz hap falan kullansa düzelmezmi seni anlayabiliyorum... zor be canım Allah da seni böyle imtihan edio demekki inşallah evlendiğin kişi anlayışlı hayırlı biri olur ...

mrb arkadaşlar iyi geceler ben eşimden ayrıldım 9 yaşında bir kızım var şu ana kadar ciddi bir ilişki düşünmemiştim fakat biri girdi hayatıma ve nasipse evliliği düşünüyoruz ama kızım karşı geliyor tam açıklama yapmadım gerçi kızıma diyorum evleneyimmi kesinlikle babamdan başkasınla asla evlenemezsin diyor bana ben nasıl açıklama yapayım ( kızımın psikolojisinide bozmak istemiyorum uzun zamandır babayı görmüyor hırçın oluyor haliyle bi psikolog yardımı ilemi açıklasak durumu acaba fikri olanlar varmı tşkler iyi geceler.

canımcım sakın kendini bırakma
herkesten daha değerlisin...kendini düşün...

annemle benim sorunlarım olmadı allaha şükür ama ben de babamdan çok çektim
sakın kendini bırakma...biliyorum çok zor
mademki okuyorsun,önce okulunu bitir
derslerini asma,nasılsa bir yılın kalmış,bir de artık yıl için uğraşma...
branşını bilemiyorum ama
kpss sınavlarına gir,gerekirse polis eğitim merkezlerine başvuru yap,kazanırsan 6 ay eğitim alır polis memuru olarak atanırsın,ayrıca ekonomik özgürlüğün olur
bu konuyla ilgili bilgi almak istersen bana ulaşabilirsin buradan...her türlü bilgiyi verebilirim sana...

Son düzenleme:

izellcim istersen başka bir başlık altında aç bu konuyu ki topik sahibi arkadaşın konusu dağılmasın...

merhaba dilek yazini okudum ama gerdekten annene el kaldirmani ne olursa olsun ayip diyorum okadar dertli insan varki okadar sorunlar yasiyolarki ama anneye el kaldirmiyorlar sen annene destek olman lazim ,annen neden sana oyle davraniyor bence bunu iyice bir dusun veya al anneni karsina bi guzel konus anla bakalim derdini ,yarin sende evlenip anne olacaksin ozaman anlarsin evladin sana el kaldirdigi zaman ,aile arasinda iyi gunde olur kotu gunde olur biraz sorun var diye evden ayrilmakta neyin nesi anlamadim acikcasi ,disardaki hic kimse annenin babanin yerini tutmaz ne kadar kotu olurlarsa olsunlar onlar senin ailen once bu degere varmani isterim yasin cok kucuk daha canim ,bence annenle konus guzelce ,en guzel cozum bu olur ,dicem soz bulamiyorum gercekten cok ayip etmisin el kaldirmakla

canım inş herşey dilediğin gibi olur hayatının bundan sonraki zamanında mutluluktan aglarsın artık diyecek bişey bulamıyoum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…