Ben bi ameliyat olup, gelicem

çok geçmil olsun.kıvanca tez şifalarrrrrrgamyoncuiremsu

Canım birkaç gün önce telefon etmiştim iyi olduğunu operasyonun iyi geçtiğini söylemişti .Herkese de selamı vardı .

Tamamdır ablacım..Gelmiş geçmiş olsun Rabbim tekrarlarından sakınsın inşallah..Sende konuşursun tekrar çok selamlarımızı iletirsin :1hug:a.s.a.s.

canim benim yaaaaa simdi gördüm bende merak ettim ,a.s. ama operasyonun iyi gectigine sevindim insaallah bir önce iyilesirde yine arabasina binebilir kücük kivanc yada yaninda götürdümü dedigi gibi kücük bir arabagamyoncuiremsu

ooyy kuzumun yakışıklı prensi ameliyatmı olmuşş daha yeni gördüm mesajı
kıyamam
kıvancım annene bakma sen,korkulcak bişey olmadığını sende gördün
çok geçmiş olsunŞeniz

Geçmiş olsun Kuzum. Ben konuyu görene kadar eminim çoktan her şey yoluna girmiş, o geniz etinden kurtulmuşsunuzdur. Allahtan oğluşun askere falan gitmeden önce yetiştim.
Sevgiler canım.

oyy geçmiş olsun yavrum benim.
inş iyidir.
ne kadar da güzel bir cocuk allah nazarlardan saklasın :nazar:

Geçmiş olsun inş. çok saglıklı olur bi daha hiç ameliyat olmaz zorunda kalmaz canım

kuzum gecmis olsun canim ..umarim iyidir simdi kivanc ...
Tez zamanda saglina kavusmasi dilegimle a.s.

Allahım Emre'ye bakın ya Selim'in kucağında.:asigim: Zepp tekrar tebrik ederim seni.a.s.

Kıvanç'ım çok şükür iyi teyzeleri, doktora kontrolede gittik, bir sorun yok şimdilik.

Hatta geçen akşam öyle tatlı baktıki bana"Seni seviyorum Kıvanç" dedim
"bende seni tatlım"dedi:asigim:, çokmu zampara olacak bu çocuk ne:mymeka:

Kekemeliğide sanki biraz daha iyi gibi çok şükür.

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar destekleriniz için, sağolun, varolun. Şeniz

Allah daha da iyi etsin ablam, benim de oglan dislerinden ameliyat olmustu cok zor ama sukur iste iyilesiyolar ya onemlisi o saglikli olsun yavrular insallah

Allahım Emre'ye bakın ya Selim'in kucağında.:asigim: Zepp tekrar tebrik ederim seni.a.s.

Kıvanç'ım çok şükür iyi teyzeleri, doktora kontrolede gittik, bir sorun yok şimdilik.

Hatta geçen akşam öyle tatlı baktıki bana"Seni seviyorum Kıvanç" dedim
"bende seni tatlım"dedi:asigim:, çokmu zampara olacak bu çocuk ne:mymeka:

Kekemeliğide sanki biraz daha iyi gibi çok şükür.

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar destekleriniz için, sağolun, varolun. Şeniz

canim cok sevindim :1hug:
cok gecmis olsun ,operim kivanc'ia.s.

X