Ben bi ameliyat olup, gelicem

kıyamam o yakışıklıya ameliyatmı olacakmış şimdiden geçmiş olsun diyelim birde annene söyle ağlayıpda o güzel gözlerini şişirmesin hemen iyileşeceğine eminim dualarımız seninle yakışıklı prens

yakışıklıya geçmiş olsun şimdiden.
inş sorunsuz bir ameliyat olur.

büyük bişi oldu sandım Allah vermesin sağlıklıca dön kuzum

kuzum sağsalim sağlıcakla atlatsın kurtulsun oğluşun geniz etinden:Saruboceq:
çok geçmiş olsun:teselli:
ve Allah yardımcınız olsun Allah acil şifalar versin :Saruboceq:

kuzu senin gibi birinden böyle güzel bi cocuk çıksın... CADIARZU
insanın inanası gelmiyo valla fisfisfis
kesin ehmed abiye çekmiştir kesssin..... :1closedeyes:
hiç korkmasın söyle ona
geçmiş olsuna gelirken 1 kg. gavut getircem :teselli:
öle küçümseme kilosu 50-60 milyon bişi :smiley-cool: -tatlicadiarzu-
daha sünnet oldugu günleri gorcez ,kuzu hanımın yavrusu gitti çükünün yarusu diye tempo tutcez:ecrin_bebek:
ağlayip zirlayip korkutma cocugu da :mymeka:
optum iki gozunden şapur şupur

Çok yağuşuhlu dimi lan:asigim:

He Ehmede çekti, babasının fotokopisi zati. Allahtan babasına çekmiş, mazallah anasına çekmiş olsaydı dünya yakılırdı benaniknanik

Çok geçmiş olsun canım benim, hiç üzülme stres yapma güzel geçecek hemen iyileşecek Kıvanç teyzelerinin dualarıyla

Acil şifalar diliyorum

Kuzu sen adam olmucan anacımkaydirigubbakcemile
Çocuguda korkutma :asigim:
Çok geçmiş olsun cnm bizler onu burda bekliyoruz:1hug:

Çok geçmiş olsun kuzum
Sen neşeli ol,sakin davran ki oğluşun da rahat olsun:1hug:

Ağlamak için biraz daha bekle,evlendirip kızın birine teslim ettiğinde oğluşunu ağlarsın.
Hele birde Lale gibiyse gelinin ağlayamadığın yılların acısını çıkarırsın üzülme
-tatlicadiarzu-

Allahın izniyle iyi haberlerini bekliyoruz.

Kuzum şimdiden geçmiş olsun.3 kardeş üçümüzdede geniz etinden akan pis sular hastalığa sebeb oldyğundan dolayı alındı .İsabetli bir karar olmuş ihmal etmeyin.

çok geçmiş olsun kıvanççyerimseniben
sana bol şans dilerim ama ameliyattan dolayı değilCADIARZU(ameliyat nasılsa iyi geçecek inşallahsositososito)
bu ananla bir ömür geçirmek zorunda olduğun için daha çok şansa ihtiyacın olacak:dilcikar:
hatta sabıra:roflol:

Kuzum çok geçmiş olsun.

Yakışıklı şöför Kıvanç hiç merak etme anan ağlak mağlak ama sen delikanlı girip çıkarsın.

O da ağladığıyla kalır:asigim:

Normal de erkekleri de öpmam ama pek bir yakışıklısın bir öpeyimde elim erkek eli görsünŞeniz:roflol:

Kuzum geçmiş olsun.
Şoför kıvanç'ımız biran önce iyileşir annesi
Ağlamak yok güle güle gidin,güle güle gelin ana oğul
Acil şifalar diliyorum :1hug:

Oyy yakisiklim benim Şeniz
Sen guçlusun hadiii biz anneni avuturuz sen hiç merak etme
gule gule gir ameliyatina, gule gule çikarsin Rabbimin izniyle
Hem...teyzosunun dogum gunune denk gelmis bebem bee, sans denilir buna yerimseniben
Şeniz

Kuzum Kıvanç'a acil şifalar dilerim gülüm:teselli:
Sen böyle yaparsan yavrucak ne yapsın,hiç korkma çocuğu da korkutma,geniz eti ameliyatları çok basit artık,yeterki doktorunuz konunun uzmanı olsun,Ah bu analık ne zor birşey değil mifisfisfisçocuk hiç anlamadan yarım saatte fırt diye ameliyatı olup gelecek ama anne salya sümük dokuz doğuracak:teselli:
Annesi korkma Kıvanç sana uzun gelse de göz açıp kapayana kadar ameliyatını olacak,gözlerini açınca seni ağlar halde görmesin,hastaneye giderken şoför emminin kamyonu tırı hertürlü dört tekeri yanınıza alın,çocuk yattığı yerden mesleğini icra etmeye devam etsina.s.:nazar:

Kuzum çok geçmiş olsun.

Yakışıklı şöför Kıvanç hiç merak etme anan ağlak mağlak ama sen delikanlı girip çıkarsın.

O da ağladığıyla kalır:asigim:

Normal de erkekleri de öpmam ama pek bir yakışıklısın bir öpeyimde elim erkek eli görsünŞeniz:roflol:

Desdur, yanaşma len oğluma, kart tavuk sende.kaydirigubbakcemile-tatlicadiarzu-

geçmiş olsun yakişikli:asigim:
ağrisiz sancisiz atlatirsin inşallah.
az daha erken doğsaydin ya
bak kaçirdin benim gibi bi kizi:nazar:

Büyük geçmiş olsun kuzum.
Maşallah çok tatlı bir oğlun var Allah nazarlardan korusun :nazar:

Kuzunuzun çok kolay ve başarılı bir ameliyat geçirmesini ayrıca en kısa zamanda sağlığına kavuşmasını diliyorum.a.s.

X