Ben bi ameliyat olup, gelicem

kuzum

Bu konida hassasum
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
8.474
280

Teyzelerim, 26 Kasım Çarşamba günü geniz etinden ameliyat olucam. Doktor amcaların söylediğine göre şartmış ameliyat olmam.Çok büyükmüş geniz etim. Geniz eti konuşma bozukluğunada yol açıyormuş. Belki kekelemem de bundandır.:çok üzgünüm: Şu telaşlı annemi napsam acabaCADIARZU, az buçuk kekeliyorum diye götürmediği kimse kalmadı ya:mymeka:. Bıktım artık. Düzelicem belki niye kendi halime bırakmıyorsun beni be kadın.:tomato:

Teyzelerim, biliyorumki annem salya sümük ağlayacak ben ameliyattan çıkana kadar. Ne sulugöz kadın bu ya, Allah korusun başka bir ameliyat olsa napardı, merak ediyorum. İnşallah ameliyat sonrasını atlatmam kolay olacak, eee hastabakıcım (annemkaydirigubbakcemile3) 1 hafta yanımda olacak nede olsa.

Hepinizi öpüyorum teyzelerim, ablalarım, ben bi ameliyat olup gelicem. Bu arada şoförlüğe ara vericem galiba 2-3 gün, ona yanıyorum yaa. :çok üzgünüm:

Acaba hastaneye giderken küçük bir araba alsam yanıma olurmu:uhm:

İmza: Şoför Kıvanç

kuzum geçmiş olsun şimdiden allahım şifa versin
benim kızımda geniz eti ve bademcik ameliyatı olmuştu
ameliyata girene kadar ona moral vermek için kendimi çok sıktım
onu yeşil kıyafetini giydirip içeriya alınca doktorlar bende salya sümük
ağlamaştım ama çabuk toparlandı
sende sakın ağlama kendini tut üzülmesin yavrun
geçmiş olsun a.s.a.s.

Teşekkür ederim Tinkimi. Hayırlısıyla bir atlatsaydık:a015:

çok geçmiş olsun canım.. Allah başka sıkıntı, hastalık göstermesin...
hayırlısıyla atlatırsınız inş.

Yakışıklı Kıvancım..
Adı güzel kendi güzel canım o benim!!!:asigim:
Sen hiç merak etme,eskisinden daha da sağlıklı döneceksin anneciğinin dizlerine inşallah..:Saruboceq::nazar:
Bakma erken gelmişim dünyaya,yoksa annen kayınvalidem olacaktı da gül gibim yaşayıp gidecektik ana kız..:nazar:
Öpüyorum güzel yanaklarından,iyi haberlerini bekliyoruz..Şeniz

kuzum çok gecmış olsun
amalıyat cok basarılı gecer ınsallah bır an once duzelır mınık kıvanç
:Saruboceq:

Geçmiş olsun kıvaçcığım anneler böyledir işte kızma sakın annene bi tanesisin nede olsa:1hug:
kuzum hayırlısıyla çar çabuk atlatırsınız işallah :Saruboceq:

kuzu senin gibi birinden böyle güzel bi cocuk çıksın... CADIARZU
insanın inanası gelmiyo valla fisfisfis
kesin ehmed abiye çekmiştir kesssin..... :1closedeyes:
hiç korkmasın söyle ona
geçmiş olsuna gelirken 1 kg. gavut getircem :teselli:
öle küçümseme kilosu 50-60 milyon bişi :smiley-cool: -tatlicadiarzu-
daha sünnet oldugu günleri gorcez ,kuzu hanımın yavrusu gitti çükünün yarusu diye tempo tutcez:ecrin_bebek:
ağlayip zirlayip korkutma cocugu da :mymeka:
optum iki gozunden şapur şupur

Hadi bakalım Kıvanç git ameliyatını ol iyi haberlerle gel inşallah..

Şimdiden çok çok geçmişler olsun...

Annene söyle fazla ağlamasın ...

Ooo şimdiden ağlarsa askere giderken napcak bilmem ...

canımm,çok çok geçmiş olsun....
çok kolay bir ameliyat olacak.yarım saat sürmez merak etme.....Şeniz
ağlama sakın annesi senin oğlun çok güçlü..
allah beterinden korusun canım allah başka hastalık vermesin....
sevgiyle öpüyorum minik kuzunu...
geçmiş olsun ,hemencik iğileşsin inşallahŞeniz:Saruboceq:a.s.:nazar:

Kuzum ne güzel yazmışsın duygularını inan gözlerim doldu, ufak bir ameliyat da olsa endişelenmen doğal anne yüreği işte , Allah şifa versin Kıvanç bi ameliyat olsun gelsin annesi:emir_bebek:

Geçmiş olsun Kuzum. Rabbim acil şifalar versin Kıvanç'a

Teşekkür ederim kızlar iyi dilekleriniz için ama ne bileyim adı ameliyat olunca ürküyorum ne yalan söyleyeyim. Basit bir ameliyatın bile riski var heleki ameliyat olan daha 3.5 yaşında bir ana kuzusu ise:çok üzgünüm:

Teşekkür ederim kızlar iyi dilekleriniz için ama ne bileyim adı ameliyat olunca ürküyorum ne yalan söyleyeyim. Basit bir ameliyatın bile riski var heleki ameliyat olan daha 3.5 yaşında bir ana kuzusu ise:çok üzgünüm:

ağlama kuzu kapama ağlama...:mymeka:
ne kuş kafalı şeysin ya....bu kadar hatun herşey iyi olacak diyorsa vardır bir bildiğimiz herılt...
şimdiden çok geçmiş olsun...

geçmiş olsun kıvancım:teselli:
teyzoşların seni burda bekliyo olucak:asigim:

geçmiş olsun yakışıklım.anneler böyle işte ben daha yazını okurken ağlamaya başladım.sen ameliyat olacagını düşünüyosun anneler ise a dan z ye herşeyi ondan yakışıklım öptüüüüm kocaman seniiiiiiiii

çooookkkk geçmiş olsun tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah...

ağlama kuzu kapama ağlama...:mymeka:
ne kuş kafalı şeysin ya....bu kadar hatun herşey iyi olacak diyorsa vardır bir bildiğimiz herılt...
şimdiden çok geçmiş olsun...

Allahın bet suratlısı, senide görücem. Kılına zarar gelsin istermisin acaba kuzucuğunun.:mymeka:, yedirticem sana bu kuş kafalı lafını, neyse yeri zamanı gelsin, gardını al taam mı leyn:smiley-cool:

X