Ben Artık Gerçek AŞK istiyorum

katikula

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
34.741
12.324
ıyi bi sevgilim olsun..Beni gerçekten anlasın..Çok sevsin beni..Benim onu sevdiğim kadar çok sevsin..Başka bir kızın lafı bile geçmesin onun içinn...Her boş vaktinde buluşalım sonraa...Her sabah onun günaydın mesajıyla uyanayım.Ara sıra ufak tefek süprizler yapsın bana...Herşeyinde biraz ben olıyım yaa..Romantik olsun işteee..Benim aşkım diyebileyim onu her gördüğümdee..O güldüğünde dünya dursun.Onun gözlerine bakmak dünyanın en güzel nimeti olsun benim için..En huzurlu yerim onun yanı olsun..Onun kokusu olsun en güzel parfümümm...Sonra yıllar geçsinn..Ansızın karım ol desin banaa..Bende sımsıkı sarılaraakk olurummm diyimm onaa ... Sonra ailelerimiz tanışsın...Nişanlanalım...Sonra o büyük gün gelsinn... annemin ağlamalarıylaa , davul zurnalarla..öpsün babam alnımdan..bağlasın kardeşim kuşağımı belimee..telli duvaklı çıkayım o evden..Çok mutlu olalım..Hiç bir güç ayıramasın bizi...Sonra çocuğumuz olmalı..Geceleri ağladıkça sırayla susturmalıyız..Sonra aşkıım mızıkçılık yapmalı.Ben söylenerek bebeğimizi uyutmalıyım..:asigim: Hava soğuk olduğu zamanlarda birbirimize sarılarak ısınmalıyız.Zaman su qibi akıp qiderken herşey yaşanmış bir hayatımız olmalı.Herşeye rağmen hiç bıkmamalıyız birbirimizden. Mutluda olsa kötüde olsa yaşadığımız qünler bizim qünlerimiz olmalı.Birqün bu hayatı bırakıp qiderken sadece mutluluk olmalı yüzümüzde birbirimizi sevmenin
qururu olmalı herşeyde...!!!!!

ÇOK MU ŞEY ıSTıYORUM SıZCE BEN...HAYAL Mı YANı BÜTÜN BUNLAR...YAŞADIKLARIM O KADAR AĞIRDIKı..O KADAR YIPRATTIKı..ARTIK BıRı OLMALI DıYORMM..SADECE BANA AıT OLAN..2 GÜN SONRA ÇEKP GTMEYECEK BIRI...ALTTAKI LINKTE YAŞADĞM IZDIRAPLAR YAZIYOR..OKUMAK ISTEYEN ARKDŞLR ıÇN

http://www.kadinlarkulubu.com/ask-hikayelerimiz/253385-simdi-nasil-sevecegim-yardim-edin.html[/

Son düzenleyen: Moderatör:
X