Ben anne olmak istiyorum

mavii17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2008
38
0
42
evet ben anne olmak istiyorum 4 yıllık evliyim iki yıldır ugraşıyorum bebegim :ecrin_bebek::ecrin_bebek: olsun diye rabbim tüm isteyenleri evlat sahibi etsin

canım arkadaşım,sabır et,hep umutlu ol,umudunu yitirme!
elbet gelecek annesine ,tutunacak birgün sımsıkı ve hiç bırakmayacak,hiç ayrılmayacaksınız..yüzün hep gülsün,sen eşin ve bebeğinle birlikte :KK66:

canım inan günü ve zamanında geliyor bu bebekler.Allahım en kısa zamanda sana ve tüm arkadaşlarıma nasip etsin inşallah:Saruboceq:

Bunu isteyen o kadr çok insan varki.bunlardan birisi de benim.Allah hepimiz için en hayırlısını biliyordur.Zamanı gelince olur inşallah.Strese girdikçe daha zorlaşıyor herşey.

bende bekli yorum umutla şimdi 2ci aşılamammı yaptıracagım inşaallah teşekkürederim birilerinin yanında oldugonu bilmek mutluluk veriyor insana

kesinlikle sitres yapınca daha da zorlaştıgı çok dogru sabredin arkadaşlarım yaa sabır en buyuk anahtar olacaktır bak görürsünüz kalbınıze gore versın rabbım............

aminn canım allahım en kısa zamanda sana ve isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın yarabbim.

benim de şu an istediğim tek şey anne olabilmek :CüvCüv:
her şeyin bir vakti saati var zamanını bekliyodur diye düşünüyorum
Rabbim kucaklarımıza meleğimizi alabilmeyi nasip eder inşallah bir gün:Saruboceq:

En kisa zamanda insallah canim, daha bu sene bitmeden insalllah hamileyimmmmm diye topic acarsin, mutlugunu bizimle paylasirsin...:Saruboceq:

Kesinlikle kafana takma hamile kalamiyorum diye...
hersey beyinde bitiyor canm
alternatif tiptanda yararlanmani tavsiye ederim..

canım aynen bende anne olmak istiyorum....ALLAHIM bana ve tüm isteyenlere bu güzel duyguyu yaşatsın....6 yıllık evliyim..2 aşılama ve 2 tüp bebek deneyimim var ama malesef olumsuz...inş en kısa zamanda gelir bebişlerimiz canım....
BENİM HALA UMUDUM VAR...................

canım aynen bende anne olmak istiyorum....ALLAHIM bana ve tüm isteyenlere bu güzel duyguyu yaşatsın....6 yıllık evliyim..2 aşılama ve 2 tüp bebek deneyimim var ama malesef olumsuz...inş en kısa zamanda gelir bebişlerimiz canım....
BENİM HALA UMUDUM VAR...................

teşekkür ederim canım inşallah enkısa zamanda isteyen herkeze rabbim versin bende 2ci aşılamamı yaptıracam bu ay bi aksilik olmazsa :nazar::nazar:

mavii17 canim yalniz degilsin, ben de istiyorum, en kisa zamanda tedavinin sonucunu olumlu bir sekilde alirsin insallah, ben de Canakkaleliyim bu arada sevgiler

arkadaşlarımın dileklerine katılıyorum...

Allah hepinize yaşatsın bu duyguyu, hayırlı evlatlar nasip etsin...

kafana takip dusundukce bebek olmuyor ne zaman kafandan bebek dusuncesini atarsan rahatlikla hamile olursun tabi once allahin takdiri canim sabirli ol sadece zamani vardir yillar sonra anne olanlar var fazla dusunup kendini uzme insallah en kisa zamanda anne olursun hayirlisiyla guzel haberlerini bekliyoruz.

X