Ben aldırma ile ilgili çok acil yazdım edermisiniz..?

benimde belimde var biraz büyük nohut tanesi kadar falan, bazen kmer falan deydimi acıyo, korkuyorum kanatıcam bişey olcak falan diye çok dikkat ediyorum.. Aldırmanın kansere sebep olduğunu duymuştum o yüzdende aldırmaktan korkuyodum, burda bir arkadaş daha yazmış aynı şekilde.. aldıranlara hiç bu şekilde bilgi verdi mi doktorlar?

istanbul anadolu yakasında oturan arkadaşlar.Üsküdarda eski polis hastanesi var şimdiki adı Üsküdar devlet hastanesi.benimde sağ yanağımda yeşil mercimek büyüklüğünde koyu kahve kabarık ben vardı.1 hafta önce Üsküdar devlet hastanesi plastik cerrah bölümünde Dr. Tuğba hanıma aldırdım 2 dikiş atıldı.Dün gidip dikişleri aldırdım.Bana bir jel verdi adı contractubex inşallah bu jelle iz azalıcak.Dr.Tuğba hanım işini gayet güzel yaptı sigortam oldugu içinde tamamen bedava oldu herşey.
ANADOLU YAKASINDA OLUPTA BEN ALDIRMAK ıSTEYEN ARKADAŞLARA DUYURULUR

memnun kaldın demek,peki şimdi durumu nasıl benn iz çok belli oluyor mu?anlatsana brz..

haliyle iz var tabi ama ilk dikişlerin alındıgı gün çok kötü görünüyodu geçmez bu dedim.Düzenli olarak hergün sürüyorum iz baya azaldı tamamen kaybolana kadar ( yada belli belirsiz bi görünüm alana kadar) sürmeye devam edicem.Şu an biraz iz var ama cerrahi müdahaleyi olalı 2 hafta oldu.2 haftada baya bi azalma olduysa 2-3 ay sonra tamamen kaybolur bence.

Bence multi vitamin taksivyesine de başlamalısın yeteri kadar çinko ve c vitamini alamazsan yaranın iyileşme süreci uzar ...

Resim ekleme şansın var mı acaba biz de görerek fikir sahibi olalım ...

Ssk göztepedeki eğitim ve araştırma hastahanesinde bu işlemi ücretsiz yaparlar mı acaba? SSklıyım ...

mrb kızlar benimde yüzümde benler var bende lazerle falan aldırmayı düşünüyordum. ama benimkiler et beni değil deriyle birleşik bir öneriniz var mı

bnm emekLı sandıqım war acaba bedawa yaparlar mı

Son düzenleme:
mrb arkadaşlar
5 gün önce bursa devlet hastanesinde çenemdeki benimi aldırdım.Yaklaşık buğday tanesi büyüklüğündeydi.3 dikiş atıldı.Bugün dikişlerimi aldırdım.Fakat izi çok kötü gözüküyor.Xeragel aldım bugün.Umarım faydası olur.İzlerim geçmez diye çok korkuyorum(

inşallah iz kalmaz. controtubex diye bi ilaç adı duydum diğer sayfalarda. Yardımcı olur belki...

arkadaşlar leke benlerimi aldırmak istiyorum sadece et benleri deil bu konuda kararsızım nereye qitmemi önerirsiniz cvp bekliyorum lütfen

ben şu an contractubex jele devam ediyorum beni aldıralı 4 aya yakın bir zaman oldu ilk başlardaki derin iz giderek kayboluyo zaten doktor aylar sürer demişti.Günde bi sefer kullandıgım için daha şişesi dopdolu o bitene kadar dewam edicem de acaba diyorum artık günde 2 sefermi kullanmaya başlasam? ozaman iyileşme süreci hızlanır mı? Eczaneden bugün küçük bi tester salyangoz kremi verdiler deneme amaçlı onu yaraya sürsem bir zararı olur mu acaba off naapsam bilemiyorum

slm arkadaşlar benimde burnumun sağ tarafında mercimek büyüklüğünde bi ben var aldırmanın zararı varmı ve maliyeti nedir yardım edin

selam arkadaşlar benmde yuzumde benler war bazısı mercimek buyukluğunde bazısı ise 5 kuruş buyukluğunde aldırmak istiyorum çok kötü duruyorlar istanbulda aldıran ve çok memnun kalan arkadaşlar nerede ve ne kadara mal olduğunu yazarlrsa çok sewinirim....yerimseniben

Üsküdarda eski polis hastanesi var şimdiki adı Üsküdar devlet hastanesi.benimde sağ yanağımda yeşil mercimek büyüklüğünde koyu kahve kabarık ben vardı. 5 kasım 2009da Üsküdar devlet hastanesi plastik cerrahi bölümünde Dr. Tuğba hanıma aldırmıştım.Bana bir jel vermişti adı contractubex 4 aydır hergün düzenli olarak kullandım ve kullanmayada devam ediyorum ilk başlarda geçmeyeceğini sandığım iz tamamen kayboldu diyebilirim...sigortam oldugu içinde tamamen bedava oldu herşey.

hımmm ne kadar guuzelll bende korkuyorum iz kalır de tabi bide aileyi ikna etme durumu war. fotoğrafın wrsa bana özelden gönderebiirmisn bakım nasıl olmuş son hali? bide dewlet ddeilde özel daha ii diee bşieyler söylüyorlarr offf kafam çok karışk....ama çok aldırmak istiyorum

bana herkes çok yakıştığını söylüyordu aldırdığıma üzülen çok oldu ama ben böyle daha mutluyum henüz şişlikler bile inmedi 12 gün oldu. s3ntinus arkadaş benimkinde çukurluk var ve kenarları hala şiş sende yaşadınmı aynı şeyi. kremi bana günde 3 defa uygulamamı söylediler. damgasız bir yaşama başlamak çok güzel bir de şişlik inse iz çok dikkat çekmiyo zaten.

profil resmime ekledim aldırdıktan 5 gün sonraki halini oradan bakabilirsiniz.garip ama şimdiki hali daha derin onuda ekleyeceğim birazdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…