belki bi moral olur diye yazmistim....

Zxuxmmin

RABBIMIN EMANETISINIZ
Kayıtlı Üye
16 Mart 2007
1.918
9
biliyorum hepinizin acisi büyük ama sizlere bi moral olarak yazmak istiyorum.....

Ben 2 senedir rahatsiz olan bebegimle ugrasiyorum ve gercekten cok zor bisey...rabbim kimseye böyle dert aci vermesin....hamileligimde rahatsiz oldugunu biliyordum...ve kanamam da oldu...düsük riski de vardi....

ama rabbime yalvardim...hasta olsa bile raziyim rabbim ne olur bu bebegi bana bagisla diye....

Allah bana kücük melegimi bagisladi...ama cok cekiyor....ilaclar kontroller igneler....

her düsen bebekte bilindigi gibi ya bi hastaligi yada bi rahatsigi olurmus...

yavrular melek oluyor ama emin olunki en iyi yerde olcaklar....

bebegi görüp te aylarca bakip sonra ayrilip gitmesi daha zor

Allah hepimize saglikli hayirli bebekler nasip etsin....

üzülmeyin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

canım benim...
her seyde bır hayır warmışşş dedıklerı bu olsa gerek canım.belkıde senın melegının dunyaya gelmesı hayırlıymıs...Rabbım ıstemese alırdı zaten yanına melek olurdu...tıp artık cok ılerledı bırtanem...sorun ne bılmıorum ama inşallah senınde melegıne bır care bulurlarr...Rabbım herkese saglıklı sıhhatlı melekler nasıp etsınnn inşallahhhhh

Allah acil şifalar versin yavruna canım ama arkadaşımın dediği gibi tıp artık çok ilerledi umarım en kısa zamanda şifasını verir rabbim
söylemek istediğini okadar iyi anladım ki gerçekten her şerde bir hayır varmış ya bu olsa gerek allah herkesi bi şekilde sınıyo işte ama tek duam allah kimseyi evladıyla sınamasın herkesin evladını annesine babaına bağışlasın

Sevgili Zümmin... Bizlere moral olsun diye sıkıntını paylaşmışsın.. sonsuz teşekkürler.. Yüreğim giden oğluşumun özlemiyle dolup taşarken benden daha kötüleri değil, iyileri görebiliyorum sadece.. aksini düşünmeyi başaramıyorum! Belki okşayıp koklayamadım, öpüp sevemedim, gözlerinin içine bakamadım ama içimdeyken de o bizim hayatımızdaydı zaten. Varlığına alıştırmıştı.. böylesi de çok zor inan.. Nice acıya ve sıkıntıya göğüs geren 'BEN', bu ayrılığa katlanamıyorum.. dayanamıyorum.. alışamıyorum!.. Yaşıyorum, hayatın içindeyim, çalışıyorum, ailemle-dostlarımla beraberim ama.. inan dünya benim için çoktan durdu aslında!..
Sevgiler..

Sevgili Zümmin... Bizlere moral olsun diye sıkıntını paylaşmışsın.. sonsuz teşekkürler.. Yüreğim giden oğluşumun özlemiyle dolup taşarken benden daha kötüleri değil, iyileri görebiliyorum sadece.. aksini düşünmeyi başaramıyorum! Belki okşayıp koklayamadım, öpüp sevemedim, gözlerinin içine bakamadım ama içimdeyken de o bizim hayatımızdaydı zaten. Varlığına alıştırmıştı.. böylesi de çok zor inan.. Nice acıya ve sıkıntıya göğüs geren 'BEN', bu ayrılığa katlanamıyorum.. dayanamıyorum.. alışamıyorum!.. Yaşıyorum, hayatın içindeyim, çalışıyorum, ailemle-dostlarımla beraberim ama.. inan dünya benim için çoktan durdu aslında!..
Sevgiler..

senağlama
Çok kötü yaptı bu mesajın beni:1no2:
İnsan bir türlü avutamıyor kendini kim ne derse desin...:çok üzgünüm:

sevgili arkadaşım
annelik öyle yüce öyle sonsuz sevgi içeren birşey ki...
yavrundan vazgeçememişsin
bizlerde belki vazgeçemezdik ama onlar bizden ayrıldı....
bazen şerrin arkasında hayır,hayrın arkasında şer vardır
gönlüne sağlık bizlerle paylaşmışsın
allah yavruna kısa sürede şifa versin....

biliyorum hepinizin acisi büyük ama sizlere bi moral olarak yazmak istiyorum.....

Ben 2 senedir rahatsiz olan bebegimle ugrasiyorum ve gercekten cok zor bisey...rabbim kimseye böyle dert aci vermesin....hamileligimde rahatsiz oldugunu biliyordum...ve kanamam da oldu...düsük riski de vardi....

ama rabbime yalvardim...hasta olsa bile raziyim rabbim ne olur bu bebegi bana bagisla diye....

Allah bana kücük melegimi bagisladi...ama cok cekiyor....ilaclar kontroller igneler....

senin durumuna da üzüldüm bak...senağlama
hepimizin hakkında hayırlısı olsun...:Saruboceq::Saruboceq:

canim ben de kizini merak ediyordum. ne oldu diye. Canim insallah bu gunler gececek. Bir arkadasim 5 ay sonunda kanamayla hic de tanimadigi bir yerde hastaneye kaldirirldi. birakin Istanbul'a gelmeyi ambulansla daha buyuk hastaneye sevk edilmesi bile yasakti. 2 ay yatti. 7 aylikken sezeryanla bebegi oldu ama bebek 1000 gr falandi. cok sagliksizdi, kalcasinda sorun vardi. o bebek 2 sene cekti. ameliyatlar, igneler, antibiyotikler, Allah buyuk insan dayanamaz yasadiklarina. alcida gezdi bacaklari aylarca.

Ama simdi bir gorsen 3.5 yasinda. o kadar mi saglikli. o kadar mi seker. yani canim insallah bebegin sagligina kavusur bir an once. bu kadar direnmis. Allah insallah sagligini da verir canim.

ne iyi diyebilirim ne kötü, Allah bilir melegim nasil olcagini...sabahleyin yine hastaneye götürdük...orda kalcakmis...beni sakin yanlis anlamayin....tabiki zor karninda bi melek varken ondan ayrilmak...ama böylesi dahada zor...hep hayirlisini dilemek lazim, simdi yavruma bi sürü igneler, seromlar takildi...napim dayanamaktan baska carem yok....insallah Allah hepinize saglikli bebisler verir....insallah banada verir...

yavrum hastaligi icin tip ilerlemedi...doktorlarin yapabilcegi bisey yok..öyle dediler... fazla da anlatmak istemiyorum...melek yüzlüm gülücük atiyor...o bile mucize...rabbim hayirlisini nasip etsin

Allah hepinize yardim etsin

seni ve bebeğini o kadar merak etmiştim ki, bu yazını görünce iyi haberler geldi diye düşündüm..
canım çok güçlüsün inşallah bebeğin düzelecek, dualarım seninle...

canım allah yavruna sağlık sana da güç versin.dediğin gibi hayırlısını dilemeliyiz her zaman .allah senin yavrunada acil şifalar verir ve yeni doğacak yavrularına da inşallah.

seni o kadar çok iyi anlıyorum ki sende beni :KK43: umutla beklemek hastane köşelerinde çok zor çok dşünüyordum Allahıma dua ediyordum neyse hayırlısı onu ver diye ölümse ölüm yaşamsa yaşam die ve melek oldu oğlum ....Arkadaşlar kesinlikle gaddar olarak değerlendirmeyin çok zorrr her sabah bugün ne olucak diye beklemek çok zorrr acııı deli gibi bişi olmuştum ölmde bizler için biz kavuşucaz oğlumla biliyorum o beni izliyor ve ben güldükçe oda mutlu oluyor HİSSEDİYORUM...

canım arkadaşım inşallah Allah mucizelerinden birinide sana gönderir ve sağ salim sağlığına kavuşur ...

seni o kadar çok iyi anlıyorum ki sende beni :KK43: umutla beklemek hastane köşelerinde çok zor çok dşünüyordum Allahıma dua ediyordum neyse hayırlısı onu ver diye ölümse ölüm yaşamsa yaşam die ve melek oldu oğlum ....Arkadaşlar kesinlikle gaddar olarak değerlendirmeyin çok zorrr her sabah bugün ne olucak diye beklemek çok zorrr acııı deli gibi bişi olmuştum ölmde bizler için biz kavuşucaz oğlumla biliyorum o beni izliyor ve ben güldükçe oda mutlu oluyor HİSSEDİYORUM...

canım arkadaşım inşallah Allah mucizelerinden birinide sana gönderir ve sağ salim sağlığına kavuşur ...

mevlam kımsenın sevıncını yarıda bırakmasın bende 4. bebegımı dusurmek uzereyım hayırlısı ve saglıklısı olsun elden bısey gelmıyorr aglasakta hayat devam edıyo....

ne iyi diyebilirim ne kötü, Allah bilir melegim nasil olcagini...sabahleyin yine hastaneye götürdük...orda kalcakmis...beni sakin yanlis anlamayin....tabiki zor karninda bi melek varken ondan ayrilmak...ama böylesi dahada zor...hep hayirlisini dilemek lazim, simdi yavruma bi sürü igneler, seromlar takildi...napim dayanamaktan baska carem yok....insallah Allah hepinize saglikli bebisler verir....insallah banada verir...

yavrum hastaligi icin tip ilerlemedi...doktorlarin yapabilcegi bisey yok..öyle dediler... fazla da anlatmak istemiyorum...melek yüzlüm gülücük atiyor...o bile mucize...rabbim hayirlisini nasip etsin

Allah hepinize yardim etsin

öncelıkle gecmıs olsun..allah yavrucuguna şifa versın..ama merak ettım bebegının nesi var..hamıleyken doktor kontrollerınde farkedılmedımı bır rahatsızlıgı oldugu..yoksa sonradan gelısen bır sey mı..benı aydınlatırsan sevınırım canım..

arkadaşlar bende 27 haftalık hamileyken bir hafta önce oğlumu kaybettim.ağrısız az bir kanama şikayetiyle doktora gittim. bebeğim o anda bile karnımda oynuyordu. doktor sonrasında sinemaya gidecektik. yani durum o kadar normaldi. doktorum ultrasonda baktığında bebeğin suyunda nispeten azalma olduğunu söyleyip o gece hastanede kalmamı söyledi.aslında bu riski en başından beri taşıyordum belki. ona çok bağlandığımdan hep bir kaybetme korkusu vardı.ama o gece hiç olmadığı kadar huzurlu uyudum. meğer bebeğim artık melek olup cennete uçmuş.sabah tekrar doktorla görüştüğümde sebebini bilmediğim bir mutluluk ve huzurla gülücükler saçarak yattım masaya ..........
bebeğim cennete uçmuş.aslında hisselirimi kelimelere dökmem imkansız ama beni en iyi sizin anladığınızı biliyorum. tek tesellim yaradandan aldığım manevi güç ve şu an cennete beni bekleyen bir yavrumun olması. Rabbim sabır versin

X