Belirtisiz Hamile Olduğunu Öğrenen Var Mı

Duygucaa

Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2023
12
3
27
Merhabalar 9 aylık evliyim bu ay bebek için çalışmalara başladık
Sat 6 haziran bat 5 temmuz 9 gün kaldı adete herhangi bir gebelik belirtisi yaşamadım fakat 2 gündür kasıklarımda batma şeklinde ağrı ve az az akıntı var onun dışında normalde adete 10 gün kala benim göğüs hassasiyetim bel ağrım kendini hissettirirdi şuan o da yok belirtisiz hamile olduğunu öğrenen var mı?

Ah bu belirtiler kendimizi dinlemeler gebelik testleri başında saatler harcamalar. Benziyor belirtileriniz ben de her ay kesim hamileyim diyorum ama malesef :) bekleyin adete yakın erken gebelik yaparsınız.

Benim hiç belirtim yoktu adetime 10 gün vardı öylesine erken gebelik testi aldım birkaç tane bir markada silik çıktı diğerinde hiç çıkmadı bence şüpheleniyorsan kan testi yaptır hemen

Ah bu belirtiler kendimizi dinlemeler gebelik testleri başında saatler harcamalar. Benziyor belirtileriniz ben de her ay kesim hamileyim diyorum ama malesef :) bekleyin adete yakın erken gebelik yaparsınız.
O kadar şiddetlendi ki kasık ağrım sanki adet sancısı gibi onun dışında hiçbir belirtim yok dediğiniz gibi her şeyi ona yoruyoruz çok teşekkürler

Belirti herkeste farklıdır. Bende belirti yaşamadım kasıklarımda ağrı ve batma hariç. Ama şu an 2/3 gündür mide bulantısı başladı. O kişiden kişiye değişiyor

Benim hiç belirtim yoktu adetime 10 gün vardı öylesine erken gebelik testi aldım birkaç tane bir markada silik çıktı diğerinde hiç çıkmadı bence şüpheleniyorsan kan testi yaptır hemen
Kan testinde pozitif miydi sonucunuz daha önce hiç gebelik testi yapmadım idrar veya kan adeti bekleyip kan vereyim inşallah teşekkür ederim

Belirti herkeste farklıdır. Bende belirti yaşamadım kasıklarımda ağrı ve batma hariç. Ama şu an 2/3 gündür mide bulantısı başladı. O kişiden kişiye değişiyor
Bende aynı durumdayım şuan şiddetlendi kasıklardaki sancım sanki adetin ilk günü gibi siz kaç aylık gebesiniz hayırlı olsun inşallah

benim hiç bir belirtim olmadı balım, eğer belirti sayılacaksa sadece acıkınca elim ayağım titriyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…