Belirtim yok ama adetim gecti

böyle haberler duyunca heycanlanıyorum valla.Gözün aydın canım inşallah kucağına aldığın günüde burdan paylaşırız....

arkadaşlar adetim 1 gün geçti her ay düzenli oluyordum ama adet belirtilerim yok. acaba hamilemiyim diyorum o belirtide yok.sadece karnımın altında şişlik var birde geceleri bacaklarıma ve ayaklarıma kıramp giriyor neden olabilir hamilelik belirtileri olmadan hamile kalan arkadaşlar varsa lütfen cevap yazsınlar

canim test yap istersen kimse cevap veremez snein bu soruna.
bazen gecikmeler olabiliyor.

valla 2 ay önce bende de hiç belirti yoktu ihtimal bile vermiyodum amaaaaa 17 gün geçtiğinde yaptığım test çift çizgiydi çok şükür.darısı başına inşallah.

Kızlar ya su alttakı bebeklı takvımlere bayılıyorum ınsallah rabbım banada nasıp etsın hayırlı bı evlat herkese nasıp etsın amın inasallah hamıle oldugumu oğrenınce hamen takvım hazırlayıop gözumun önune yapıstıracam bılgısayarın heryerıne bebek rewımlerı koyacam evımde senlık gonlum huzur dolu olacak ama ınsallah herkesın olur

Tebrik ederim.Allah hayırlısı ile kucağına almayı nasib etsin.Allah bize de nasib etsin.Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.

arkadaşlar benimde adetim 4 gün geçti ... test yaptım negatif çıktı ne adet belirtisi var nede hamilelik ....ama bunun yanında idrar yolu enfeksiyonu olmuştum ilaç kullandım bunda etkisi olabilirmi acabaa.....

hayırlısı olsun cnm benimde 1kızım var adetim geçti ve senin dedigin gibi 1hafta önce kahverengi akıntım geldi kaç test yaptım boş hoş boş çıkmasını temenni ediyorum bebegim küçük ama 20siydi hala olmadım jinekolog yolları gözüküyo banada umarım strestendir kist degildir inş sen hamişsindir istiyosan tabiki

Kizlar benim adetimde 13 gun gecti normalde duzensizdr ama erken olurum 25 gunde bir olurum bnde ne regl belirtisi nede gebelik belirtisi var Allaha yalvariyorum her an sağlıklı hayirli bir evlat versin diye ne olur benim için de dua edin :-((((((

X