Belirtilerimi yazıyorum... çünkü bende hep belirti aradım

yelizyucel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2009
26
0
Selam kızlar
Biraz önce test yaptım bugün beklenen adet günümdü ve sonuç daha ıslanırken çift çizgi olarak çok net bir şekilde belirdi... Daha önce 2 kez kimyasal gebelik yaşadım..12 aydır uğraşıyorum ve bu tam 12. ayımda oluşan mucizem benim.... Binlerce kez şükürler olsun... Allah'ım bu kez hayırlısı ile sağlıkla kucağıma almayı nasip eder inşallah.
Herzaman sayfalarda belirti aradım. Kimsenin bizi anlamadığını ve sadece bel ağrısı, kasık ağrısı, halsizlik ve benzeri şeyleri yazdıklarını görüyordum. Bende niye olmuyor diye hayıflanıp duruyordum..

Gelelim benim yaşadığım belirtilere mümkün olduğunca ayrıntılı yazmaya çaışacağım. ınşallah sizlere yardımcı olabilirim.
Son bir haftadır göğüslerim normal bir şekilde sabahları kalkınca daha belirgin olmak üzere sanki ağırlaşmış gibi geliyordu ve göğüslerimin dolgunlaştığını uçlarının da dışarı doğru çıktığını farkettim. renginin koyulaştığını söyleyemem esmer olduğum için ya farkedemedim yada henüz koyulaşmadı.ben kendimi sürekli izliyordum.Bitmeyen bir akıntım var. sürekli ıslağım ha bu gün adet olurum ha yarın diyip duruyordum.kasık ağrısı kasık ağrısı zannederdimki tamda bacakla vajinanın arası ağrıyor. oysaki yumurtalığımın olduğu yer ağrıyordu tatlı tatlı hissettiriyor ama canımı yakmıyordu.göbeğimin 4-5 parmak altında sağ bazen de sol tarafta.Biraz önce belimde inceden bir ağrı hissettirdiki bugüne kadar sadece 1 kez belim ağrımıştı. çalıştığım için farkettiğimi düşündüğüm uyku problemim var. kalkmakta çok zorlandım.oysaki hemen kalkarım.iştahımda bir değişiklik yok bacaklarım ağrımıyor. en önemli olduğunu düşündüğüm belirtim ise vücut sıcaklığım sürekli 36.5 ve üzerinde olması 36.9 şimdilik ölçebildiğim en yüksek sıcaklığım.

sizden ricam gerçekten 12 ay dolmadan gereksiz ilaç yüklemeyin vücudunuza.Allah'ım herşeyi en güzel şekliyle ayarlıyor zaten ,siz herşeyi O'na bırakın yeter. birde netten bakıp bulabileceğiniz yumurtlama gününüze 5 gün daha ekleyip 2 günde bir çalışmalara devam edin..adet bitiminden itibaren ben öyle yaptım. Şükürler olsun mutlu son ... Biraz uzun oldu kusura bakmayın ama yardımcı olmak için aklıma gelenler şimdilik bu kadar. Kendinize iyi bakın herkese sevgiler...

Son düzenleme:

hayırlı olsun bebişin allahım tamammını erdirsin..sağlıkla kucağına alman dileğiyle...o kadar güzel bi duygu ki o anlatılamaz...rabbim herkeze nasip etsin

hayırlı olsun. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
çok haklısın ben de dahil birçoğumuz didik didik belirti arıyoruz bi umutlahihoyyyt
Allah isteyen herkese versin inşallah.

benim reglmede bir hafta kaldı.göğüslerim dolgun ve acıyor.damarlar da belirgin ama daha önce de hafiften belirirdi açık tenliyim.bide bir değişiklik var deyip ne olduğunu çkaramıyordum.senin belirtilerini okuyunca farkettim farklılığı.uçları dışarı doğru çıktı.böyle baş kısmının çevresi şişmiş gibi , füze gibi oldular bu ay.diğer belirtimse , 2-3 kere sol yumurtalığımda batma oldu.başka bi belirti yok.ama göğüslerim füze gibi dışa çıkık oldu.yazdıkların beni de umutlandırdı inşallah doludur göbüşüm.bu arada bebeğini sağlıkla kucağına almanı dilerim.

hayırlı olsun bebişin allahım tamammını erdirsin..sağlıkla kucağına alman dileğiyle...o kadar güzel bi duygu ki o anlatılamaz...rabbim herkeze nasip etsin
iyi dileklerin için çok teşekkür ederim.Darısı isteyen herkesin başına inşallah

hayırlı olsun. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
çok haklısın ben de dahil birçoğumuz didik didik belirti arıyoruz bi umutlahihoyyyt
Allah isteyen herkese versin inşallah.
Canım benim seni çok iyi anlıyorum. İnşallah en kısa zamanda seni mutlu edecek en güzel haberlerle gelirsin bu sayfalara ...dualarım bebek isteyen tüm anne adaylarıyla...

hayırlı olsun bebişin..........
çok çok teşekkürler..........isteyen herkese çifter çifter inşallah

hayırlı olsun . allah tamamına erdirsin inşallah.
AMİNNNNNNN. Allah isteyen herkese nasip etsin . İnşallah bu sefer kimyasal gebelik değildir.
Senin için öncelikle hayırlısı olsun. test yapmaya karar verdiğinde 7.5 tl lık testlerde senin için yeterli olur. genellikle bu 7.5 tl lık testler beta hcg hormonu idrarda 20 ve üzeriyse sonuç gösteriyor. adet günün gelmeden 1-2 gün önce yapabilirsin ama ben sabırlı olmanı tavsiye ederim. İnşallah için dolmuştur. :) hep öyle derler ya. ben bu rüya bozulacak diye belirtilerimi çift çizgi görene kadar kimseye söyleyemedim bile.. sabır gösterdim. çünkü ben içimdekini dışımda yaşayan bir insanım. benim için inan bu bile bişeydi...umarım sende hamilesindir. sevgiyle kal

Hayırlı olsun. darısı başımıza

Aminnnn. Amin Tüm kalbimle tüm yüreğimle inşallah...en kısa zamanda...

Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım
darısıda başımızaopuyorumnanaktan

maşallah çok sevindim.belirtilerini nasıl da sevinç ve heyecanla yazmışsın,başkalarının da yaşamasını istediğin çok belli.Allah gönlüne göre versin canım...

cnm hayırlı olsun allah kucağına almayı nasip etsin allah isteyen herkeze versin banada ama benim sanırım tedaviye ihtiycım var ((

hayırlı olsun Allah kucağına almayı nasip etsin.. nazarlardan saklasın..

çok teşekkür ederim arkadaşlar.. Ne zman ki doktorda miniciğimin kalp sesini duyarım işte o zman bir anne adayıyım dicem. Yılbaşından sonra doktora gitmeyi düşünüyorum. her zaman için hakkınızda hayırlısı olsun bebişler göbişinizde olsun inşallah....2 biyokimyasal gebelikten sonra açıkça tekrar tedirginlik başladı aslında 2 hafta beklicektim ama sanırım dayanamıcam... hepinizi öpüyorum. herkese tekrar tekrar teşekkür ediyorum..

benim adetimde 4 gün gecikti. sendeki belirtilerin cogu bende de var ama hamilemiyim bilmiyorum canım. bugün guatır için doktora gidecem kan aldırmısken onada baktıracam.

hayırlı olsun allah sağlıklı birşekilde kucağına almayı nasip etsin ay sonunu dört gözle bekleyenler olarak duygularını hepimiz çok iyi anladık inş. bu duyguyu hepimiz yaşarız

hayırlı olsun arkadaşım.

bende az önce öğrendim hamile olduğumu ama fazla sağlamcıyım bebeğimin kalp atışını ultrasonda görmeden inanamayacağa benziyorum.

bende şu ana kadar olan belirtilerimi yazayım.
*sağ kasığımın hafif üstünde sürekli ağrı (ilişkiye girdikten 4.günden itibaren başladı)bacaklarıma kadar vuruyor,şu an azaldı ama hala devam ediyor.
*şu anda ise yani ilişkiden yaklaşık 13 gün sonra göbek deliğimin 10 cm kadar altında iğne batması gibi hafif batmalar oluştu
*iştah kaybı,normalde tatlıya aşırı düşkünümdür,ama canım hep tuzlu şeyler istiyor.(bu kadar erken belli olurmu bilemiyorum ama sadece hissettiklerimi paylaşmak istedim.)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…