Belirtilerim için ilk defa konu açıyorum bakabilir misiniz 😇

akgnss

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2021
2.599
2.928
Merhaba benim adetlerim düzenli değil evlendikten sonra düzenim yerine oturmadı. 32-33-35-40 gunlerde olan biriyim. Son iki ay 32-33 şeklinde geldi reglim. Eşim eylulun sonunda varikosel ameliyatı oldu değerleri ne durumda henüz bilmiyorum.
Belirtilerime gelirsekte mide yanmam oluyo ara ara ama yediklerimin dokunduğunu düşünüyorum. Kendimi yorunca bel sırt ağrım kasık ağrım oluyor. 24 yaşımdayım bu yaşıma kadar ilk defa bu ay göğüs ucum acıyor. Göğüslerim şişer acırdı ama ucu ilk defa bu şekilde. Dokununca veya biraz sıkınca parçalanmış gibi acıyor. Ve affedersiniz gazım çok var. Ikınınca da yumurtlama akıntısı gibi geliyor akıntım. Normalinde de renksiz kokusuz şeffaf geliyor. Açık yazdığım için özür diliyorum düşüncelerinizi merak ediyorum

Şüpheniz varsa test yapın. Ötesi sadece tahmin olur bilemeyiz. Boşu boşuna heveslendirmeyelim veya üzmeyelim

Uygulamaya göre adet günüm bugün geçen ay 17sinde olmuştum istatistiğe göre bugünün adet günüm olduğunu söylüyor. Ve adet olacakmışım gibi kasıklarımda bi gariplik hissediyorum geldi gelecek gibi

Şüpheniz varsa test yapın. Ötesi sadece tahmin olur bilemeyiz. Boşu boşuna heveslendirmeyelim veya üzmeyelim
17 aydır negatif görünce aslında test yapmaya çok çekiniyorum bir kaç aydır da test yapmıyorum adet olucam zaten diye düşünüyorum ve oluyorum da açıkçası

Merhaba benim hamilelik de ilk belirtim aşırı mide yanmasıydı adet geçikmesinden önce sabah ve gece aşırı derecede midem yandı öyle farkettim

Merhaba benim hamilelik de ilk belirtim aşırı mide yanmasıydı adet geçikmesinden önce sabah ve gece aşırı derecede midem yandı öyle farkettim
Benim de genelde akşamları oluyor bide dün gece göğüs bölgem karın bölgem çatlayacak gibiydi hem üst hem alt yoldan aşırı derece gazım vardı ve çıkaramıyorum da öyle rahatsız edici bir şeydi

Kızlar mide bulantısı yanması ve sırt ağrısı da eklendi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…