Belirtilerden yardımmm...!

merhaba canım aynı durumdayız benimde adetime 10 gün var dediğin belirtileri bende yaşıyorum ama geçen aylarda böyle hamilelik düşüncesinden psikolojik bazı belirtileri yaşamıştım mide bulantısı baş dönmesi felan ama bu ay aşırı uyku halim var ve kasıklarım acayip batıyor umutlanmak istiyorum istemiyorum kafam çok karışık ama inş hamişizdir :)

İnşallah bende 4 gözle bekliyorum.Konuşmakta çok iyi geldi bu arada hepinize teşekkür ederim.:-)

Bence kan testi yaptir 3 - 4 gun sonra adeti beklerken bu stresle zaten gecikecektir
Idrar testide yapma gec belli oluyo zaten
Hakkinda hayirlisi
Inşallah saglkli hayirli imanli evlatlarimiz olur

Bence kan testi yaptir 3 - 4 gun sonra adeti beklerken bu stresle zaten gecikecektir
Idrar testide yapma gec belli oluyo zaten
Hakkinda hayirlisi
Inşallah saglkli hayirli imanli evlatlarimiz olur
Amin canım Allah her şeyin hayırlısını nasip etsin bu arada doktora tekrar gitmeyi düşünüyorum bi sakıncası olmaz değil mi yani eğer bebek varsa ona bi zarar vermez değil mi...?

Amin canım Allah her şeyin hayırlısını nasip etsin bu arada doktora tekrar gitmeyi düşünüyorum bi sakıncası olmaz değil mi yani eğer bebek varsa ona bi zarar vermez değil mi...?

alttan muane bazılarında düşük riski olabilir diyor o yüzden kan tahlli ister senden önce sonuca göre muane yapar

Pazartesi günü Allah nasip ederde bir aksaklık olmazsa doktora gidicem size net bilgiler veririm yani bilgilerimi sizinle paylaşırım.Birde benim hislerim kuvvetlidir.1-1.5 yıldır evliyim evlendiğim günden beri sürekli olarak bu eylül'de hamile olduğumu öğrenicem derim hatta ilk çocuğum kız olucak ve ben eylülde öğrendiğim için adını Eylül Aymina koyucam derim.Allah'ım inşallah nasip ederde hem bu psikolojiden hemde etraftaki dırdırdan kısa zamanda kurtulmuş olurum.

canımm banada pkolusun dediler senn adetler düzensiz, kist felan varmı?

kist oluyo ama adetle atıyomusum benimde kendimi bildim bileli adetim düzensizdir. zaten 2 yıl doğumkont hapı kullandım öle hasta oldum sonra tarlusal söktürücüyle oldum. ama şimdi 2 aydır normale dönüo gibi sanki glucophage içiyorum o düzenliyomus zaten bakalım hayırlısı bu ay nasıl olucak beklemedeyim normalde 1 hafta var adetime bakalım gelicekmi:)

kist oluyo ama adetle atıyomusum benimde kendimi bildim bileli adetim düzensizdir. zaten 2 yıl doğumkont hapı kullandım öle hasta oldum sonra tarlusal söktürücüyle oldum. ama şimdi 2 aydır normale dönüo gibi sanki glucophage içiyorum o düzenliyomus zaten bakalım hayırlısı bu ay nasıl olucak beklemedeyim normalde 1 hafta var adetime bakalım gelicekmi:)
İnşallahhhhh iyi haberler alırsın canimm banada pko dedilerde ondan sordum ben adet oluyorum bekarken duzenliydi evlendim degisti sinirsel olsa gerek muane oldum pko dedi oyle isde :)

Bende kremsi akinti oldu on beş gün sonra ara ara kasinti girdi..yoğurt kesiği gibi oldu sonrada...simdi de krem ve fitil kullanıyorum bende bir takim belirtiler yasiyorum ama düşünmek istemiyorum su an bugün adet günüm beklemedeyim...bende evlenmeden ince düzenli 28 gün evlendim 30 oldu kurtajdan sonra 29 a indi bakalim.hayirlisi...

Bende kremsi akinti oldu on beş gün sonra ara ara kasinti girdi..yoğurt kesiği gibi oldu sonrada...simdi de krem ve fitil kullanıyorum bende bir takim belirtiler yasiyorum ama düşünmek istemiyorum su an bugün adet günüm beklemedeyim...bende evlenmeden ince düzenli 28 gün evlendim 30 oldu kurtajdan sonra 29 a indi bakalim.hayirlisi...
Anladım benimde günüm yaklaştı ve ağırdan alıyorum her şeyi hayırlısı bakalım ne olcak. Test yapayım diyorum sonra vazgeçiyorum beklemeye aldım kendimi 10 gün sonra yapıcam testi eğer bişey olmazsa

Nasip CANIM ben uç ay önce kürtaj oldum iki adet gördüm sol kasik mu yumurtalık mi rahimmi artik bildik sanciyor...ğoguslerimin ustu ve yanlari agriyor...bel agrimda var ilk gebeligimde de olmuştu ama devami olmadi..görelim mevlam ne eyler ne eylerse güzel eyler.

Nasip CANIM ben uç ay önce kürtaj oldum iki adet gördüm sol kasik mu yumurtalık mi rahimmi artik bildik sanciyor...ğoguslerimin ustu ve yanlari agriyor...bel agrimda var ilk gebeligimde de olmuştu ama devami olmadi..görelim mevlam ne eyler ne eylerse güzel eyler.
Sana katılıyorum. Bir de konuşmakta insanı rahatlatıyor.

Kızlar gittim dr.a baktı solda bişey yok sağda endometrios fln bişeyler dedi ama anlamadım kan ve idrar tahlili istedi yarında onun sonuçlarını almaya gidicem.Bana dua edin...

Merhaba kızlar.Ben siteye yeni kayıt yaptırdım ama sizi sürekli takip ediyordum ve yazışmaları okuyunca daha fazla dayanamayıp bilginize danışmaya karar verdim.Benim adetime yaklaşık olarak 10 falan var kesin bir tarihi olmadığı için kesin şu gün diyemiyorum.Lakin benim sağ kasığımda ağrılar oluşmaya başladı eğilip doğruldukça sancılarım artıyor ve arka tarafıma vuruyor,uyku hali,baş dönmesi,baş ağrısı,mide bulantısı,sabahları açlık hissi (ki bu bende normal bir belirti değildir ben sabahları acıkmam),göğüslerimde de hafiften ağrı ve sertlik olmaya başladı 1,5 yıldır korunmuyorum ve hamile kalamadım şimdi yine bir umut merak sardı içimi ve size danışmaya karar verdim.Lütfen yardım edin....:KK42:
eğer bu aydan hamileysen üzgünüm ama bu belirtilerin gebelik nedeniyle oluşması için cokk erken ama eğer gecen aydan hamileysen üstüne kanaman olup farketmediysen hamile olabilirsin ama yinede adet gününü 5 gün gecmeden hiç bir cesit test yapma düşünme kafanı baska seylere yor

X