Belirti olabilir mi

Psikolojinizi bozmayin.Adet olmadiysaniz test yapin adete yakin Inşallah hamilesinizdir.AMIN

Kızlar merhaba regl biteli 10 gün oldu fakat pazar akşamı kahverengi çamur gibi lekelenmem gledi günde 1 ped bile doldurmadi ama sildikce hep geldi bugün 2, günü lekelenmenin hafif pıhtılaşma vardı ama rengi kahverengi çamur gibiydi gene ve 2 gün sonunda bitti hamilelikle belirtisi olabilir mi?

Bende de böyle oldu . Yerleşme kanaması olarak düşünme bebeğin yerleşmesi için çok erken dönem sayılıyor çünkü . Ha Allah ol derse olur o ayrı mesele tabi ama diyeceğim bu kadar regl gecikmesi olursa test yaptır çünkü bende de bu ay öyle oldu umutlandım üzüldüm boşa çıktı

Yaş önemli degil bende 19 yasındayım 7 yasımda evlendim ve suan 19 yasında tüp bebek tedavisi görüyorum cocuk istiyorum 3 yıldır ama ben biraz aceleci davrandığım için direk tüp bebek istedim sende yasa bakma önemli olan hislerin

17 yasımda yani!!

Tabiki canım önemli olan bu sorumluluğu kaldırıp ona göre karar alıp hem doğuracağın çocuğa bakabilmek hemde annelik yapabilmek bundan eminsen zaten kimin ne dediği hiç önemli değil ki eminiz de rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin inşallah

4,5 ayda bu kadar kahretmeyin kendinizi ya, ben 6 yıllık evli ve 3.kez düşük yapmış biri olarak öleyim ozaman...
Evet çok haklısınız .. hatta geçenlerde bu konuyu konuştuk burda kızlarla.. 1 seneyi doldurmaya bile yaklaşmayanlar şikayet ediyor.. ben yıllardır bekliyorum kim üzülür kim stres olur diye düşünen yok.. Bu neyin tiribi anlamadım ki ?

Devlet hastanesinde 1 yılı geçmeyince doğru dürüst bakmıyorlar bile, maalesef her şey planladıgımız gibi gitmiyor hayatta.bende hemen evleniyim cocuk yapayım diyordum.ama maalesef kararları siz veremiyorsunuz.size anca evlenmek ve denemek düşüyor.

6 yıl kaç ay yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…