Belirti olabilir mi

Arkadaşlar merhaba . Bu hamilelik konusunda çok kez konu oluşturdum burada . Daha 4 buçuk aylık evliyiz rabbim nasip ederse erken de olsa anne baba olmak istiyoruz ve evlilik hakkında internetten ne bilgi edindiysem onu biliyorum büyükler ayıptır diyip pek anlatmazlardı . Arkadaşlar benim konum şu . Kasım ayında kistim vardı fakat sürekli belirti gösteriyordu vücudum gecikme vs . Bu zamana kadar ne kadar şüphe edip test yaptıysam negatif sonuç aldım . Çok kez umutlanip çok kez üzüldüm bu yüzden açıkçası artık test yapmaya korkuyorum :/ . Şimdi yine sorunumdan bahsetmek istiyorum size . Ben 28-30 günde bir adet görmeye başladım kistten sonra düzene oturdu yani . Geçen ay 2 gün gecikti , fakat bu ay tam 14 gün Önceden kahverengi akıntı ile başladı pembeye döndü ve 6 gün boyunca azar azar kanama gibi bazen kahverengi bazen pembe olarak gelmeye devam etti . Normalde ben stres yapınca geç olurdum mutlaka 1-2 hafta . Ama nasıl olduda 14 gün erken oldum şaşıyorum . Belirtilerimde idrara çok sık cikiyorum 2-3 gündür . Midemden garip bir su gelmeye başladi boğazımı yakıyor . En ufak şeyde ise tansiyonum fırlıyor 15-16 ya . Ben bunları daha önce yaşamadım sık idrarı da enfeksiyonda yaşadım fakat şu an yanma sızı yok . Yanagimda da sivilce çıktı adet olacakmisim gibi ama daha 17 gün var gelecek adete . Bunlar gebelik belirtisi olabilir mi böyle birşey yaşayan varmı yardımcı olur musunuz
Psikolojinizi bozmayin.Adet olmadiysaniz test yapin adete yakin Inşallah hamilesinizdir.AMIN

Kızlar merhaba regl biteli 10 gün oldu fakat pazar akşamı kahverengi çamur gibi lekelenmem gledi günde 1 ped bile doldurmadi ama sildikce hep geldi bugün 2, günü lekelenmenin hafif pıhtılaşma vardı ama rengi kahverengi çamur gibiydi gene ve 2 gün sonunda bitti hamilelikle belirtisi olabilir mi?

Kızlar merhaba regl biteli 10 gün oldu fakat pazar akşamı kahverengi çamur gibi lekelenmem gledi günde 1 ped bile doldurmadi ama sildikce hep geldi bugün 2, günü lekelenmenin hafif pıhtılaşma vardı ama rengi kahverengi çamur gibiydi gene ve 2 gün sonunda bitti hamilelikle belirtisi olabilir mi?
Bende de böyle oldu . Yerleşme kanaması olarak düşünme bebeğin yerleşmesi için çok erken dönem sayılıyor çünkü . Ha Allah ol derse olur o ayrı mesele tabi ama diyeceğim bu kadar regl gecikmesi olursa test yaptır çünkü bende de bu ay öyle oldu umutlandım üzüldüm boşa çıktı 😑

Yaş önemli degil bende 19 yasındayım 7 yasımda evlendim ve suan 19 yasında tüp bebek tedavisi görüyorum cocuk istiyorum 3 yıldır ama ben biraz aceleci davrandığım için direk tüp bebek istedim sende yasa bakma önemli olan hislerin
Eminim 😊 yaş olarak yargılamamak gerekiyor aslında size çok çok erken gelmiş olabilir haklısınız fakat evlilik bile aslında çok zor bir sorumluluk çok ağırdır fakat beni hiç zorlamadı evim vs ayrı örneğin çocuk bununla kiyaslanacak bir konu değil ama yaşıma göre kafa yapım 20-25 yaşında insan gibidir tanışıyor olsak hak verirsiniz bakamayacagim çocuğun sorumluluğuna girmem günaha girip çocuğumu da eksik yetiştirmek istemem tam aksine keşke dediklerimi evladıma yaşatmak için hazırım rabbim nasip ederse 😊 anne olmaya da hazırım rabbim nasip ederse 🤲

Yaş önemli degil bende 19 yasındayım 7 yasımda evlendim ve suan 19 yasında tüp bebek tedavisi görüyorum cocuk istiyorum 3 yıldır ama ben biraz aceleci davrandığım için direk tüp bebek istedim sende yasa bakma önemli olan hislerin
Tabiki canım önemli olan bu sorumluluğu kaldırıp ona göre karar alıp hem doğuracağın çocuğa bakabilmek hemde annelik yapabilmek bundan eminsen zaten kimin ne dediği hiç önemli değil ki eminiz de 🥰 rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin inşallah 🤲

4,5 ayda bu kadar kahretmeyin kendinizi ya, ben 6 yıllık evli ve 3.kez düşük yapmış biri olarak öleyim ozaman...
Evet çok haklısınız .. hatta geçenlerde bu konuyu konuştuk burda kızlarla.. 1 seneyi doldurmaya bile yaklaşmayanlar şikayet ediyor.. ben yıllardır bekliyorum kim üzülür kim stres olur diye düşünen yok.. Bu neyin tiribi anlamadım ki ? 🤷🏻‍♀️

Evet çok haklısınız .. hatta geçenlerde bu konuyu konuştuk burda kızlarla.. 1 seneyi doldurmaya bile yaklaşmayanlar şikayet ediyor.. ben yıllardır bekliyorum kim üzülür kim stres olur diye düşünen yok.. Bu neyin tiribi anlamadım ki ? 🤷🏻‍♀️
Devlet hastanesinde 1 yılı geçmeyince doğru dürüst bakmıyorlar bile, maalesef her şey planladıgımız gibi gitmiyor hayatta.bende hemen evleniyim cocuk yapayım diyordum.ama maalesef kararları siz veremiyorsunuz.size anca evlenmek ve denemek düşüyor.

Merhaba. Daha 4,5 aylık evlisin ve bu cümleyi kullanman bence biraz fazla olmuş :) Bence ve eminim ki bir çok kişi içinde çok kez üzülmüş olmaman gerekiyor :) Daha çok erken bu kadar üzülmek ve paniklemek için emin ol çok çok erken. Evet hazır olabilirsin hissedebilirsin ama bu denli kendini üzmeni gerektiren bir durum değil (çünkü daha en fazla 4 ay denedin ve hamile kalamadın :) ) anlatmak istediğim kendine ve bedenine zaman tanı hazır olduğunda Mevlam nasip edecektir inşallah sağlıkla :)
6 yıl kaç ay yapıyor 😂

X