Belinay_merve trafik kazası geçirmiş

sel

🦁🧚‍♀️
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2008
9.980
1.381
kızlar az önce aldığım bir haberi sizlere iletmek istiyorum.
Belinay_merve trafik kazası geçirmiş.
ablasıyla msnde konuştum sağ elinin parmaklarını kullanamıyormuş, şişmiş davul gibi. çatlak yada kırık olma ihtimali varmış acile gidiceklermiş.
banlı olduğu için merak eden arkdaşlara bildirmemi istedi.

çok geçmiş olsun arkadaşım acil şifalar diliyoruma.s.

çok üzüldüm, Rabbim korumuş :teselli: :çok üzgünüm:

valla kendilerini tanımıyorum
ama geçmiş olsun

ay canım yaaa Allah korumuş:Saruboceq:
çok üzüldüm gerçekten:çok üzgünüm:
bugün aklıma geldi inanki bugün ne giydin topiğine bakarken nerde acaba belinay_merve dedim meğer banlıymış:çok üzgünüm:
canım Rabbim tez zamanda şifasını versin tez zamanda aramıza geri dönsün inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Çok geömiş olsun canım benim yaaa üzüldümmsenağlama
En kısa zamanda iyileşirsin inşallah...

başlığı görünce yüreğim ağzıma geldi:1shok:, korka korka tıkladım.:çok üzgünüm: neyse ki ucuz atlatmış... geçmiş olsun!a.s. :enbuyukkk:

çok üzüldüm..Rabbim acil şifalar versin...
inşallah hemen sağlığına kavuşup,
aramıza döner...
tekrar geçmiş olsun...
sevgiler...

geçmiş olsun umarım çabucak iyileşir belinaya sevgilerimi iletirmisin lütfen

çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin

ay canim benim ya cok cok gecmis olsun cok üzüldüm
insallah en yakin zamanda sagligina kavusur

cok gecmıs olsun
baslıgı gorunce cok etkılendım
buna sukur dıyorum canım
allah krumus

kızlar ben belinayın ablasıyım sağolsun sel ile msn üzerinden konuştuk ben şuan annemlerdeyim belinayı acile götürdük yarın doktora götürcez ortopediye.. bilenler vardır geçen sene trafik kazası geçirip köprücük kemiğini kırmıştı bu seferde yine dikkatszlik sonucu sağ eli gitti canım kardeşimin..şuan sürekli morarmaması için ve şişmeyi önlemek için soğuk su yani buz kompreksi ve yapıp lasolin sürüyoruz sağ parmaklarını oynatamıyor şuan .. bununla geçmiş olsun herşeyde bi hayır var derler yaişte bundada bi hayır vardır RABBİM belinayımızı bize bağışladı herkese tekrar teşekkürler..

Belinayiimmm
Canim arkadasim cok gecmis olsun Allah seni bize bagislamis cok sükür.
Cok cok gecmis olsun canim, hemen iyilesip aramiza tekrar dön.
Seni cok seviyoruz, Rabbim acil sifalar versin

çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum......

Görür görmez koştum topiğe.çok geçmiş olsun diliyorum arkadaşım.inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşman dileğiyle.Allahım esisrgesin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…