Belimde ar srekli neden acaba!

betxuxl19

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
2.051
11
arkadaşlar 4 gündür sanki adet olacakmışım gibi belimde sürekli ağrı var. bugün biraz da karnım ağrıdı neden acaba bu ağrı sadece adet hallerimde olurdu adetime daha çok var ondan değil yani neden bilemedim kestane kebab acele cevap:lepi:

canım hamiş olabilir misin yani olasılık var mı.belki de yaşadığın herhangi bir duygusal dalgalanmadan dolayı adetin bu ay erken gelecektir.pek bir bilgim yok ama aklıma gelen olasılıklar bunlar şimdilik.

olasılık var bir aydır korunmuyoruz 29haziranda hastalanmıştım yani adete çok var geçen acaba üstünemi gördüm diye gebelik testi aldım negatif çıktı duygularımda da bir değişiklik yok acaba bu ay hamile kalmış olabilir miyim bilemedim

merhaba.. ilaç kullanıyosan onların etkiside olabilir benimde sancılarım oluyo bazen ama umarım hamilesindir:)

ilaç kullanmadım bu kadar erken bir gebelik belirtisi hiç duymadım inşallah hamileyimdir böyle bir belirti olabilirmi kızlar ya... gerçi umutluyum bu ay bebiş gelcek Allahın izniyle ...

kızlar 29 temmuzda regl günüm gelcek bel ağrım var böyle gebelik belirtisi olabilir mi yoksa bu bel ağrısının jinekolojik bir nedeni yok mudur?

aşılamanın ertesi günü başladı bel ağrım benimde ama acayip ağrıyor ne yatabiliyorum ne oturabiliyorum sürekli ağrıyor:1no2: kanamam olmadı ..
sancımda ayakta fazla dolanınca hafifçe oluyor .huyum kurusun en kötüsünü düşünürüm ben herzaman hamileyimdir diye düşünmüyorum ama aşılama da acaba ters bişilermi oldu canım yanmıştı biraz çünküü çok belim ağrıyooooooo kıslar kopuyo sankibenneyaptımki

idrar yollarınızda enfeksiyon olabilir.....
böbreklerinizin ağrısı vurabilir....
belfıtığı başlangıcı olabilir...
hamilelik belirtisi de olabilir....
bütün bu saydıklarım bir neden olabilir ama sizin uzman bir doktora acilen gitmeniz lazım...
sevgiler...

idrar yollarınızda enfeksiyon olabilir.....
böbreklerinizin ağrısı vurabilir....
belfıtığı başlangıcı olabilir...
hamilelik belirtisi de olabilir....
bütün bu saydıklarım bir neden olabilir ama sizin uzman bir doktora acilen gitmeniz lazım...
sevgiler...

ya doktora gitmeye karar verdim ama hangi bölüme gitceğimi bilmiyorum bilgisi lan arkadaşlar hangi bölüme gideyim çok teşekkürler...:uhm:

canim bel agrisi hamile kisilerde olur ama böyle ilk haftalarda olmaz diye biliyorum yogun ve yorucu günler gecirdiysen o zaman da cok agrir belin sen eger hamilelikten süphe ediyorsan en kisa zaman da bir jinekolaga görünürsen belki kötü giden bir durum varsa(yani bebisle alakali) erken teshisle hersey yoluna girer umarim biran önce saglikli bir bebege kavusursun hersey gönlünce olsun

arkadaşlar belimdeki ağrı için ortopediye mi jinekolojiye mi fizik tedaviye mi gideyim.teşekkürler...

benimde böyle bir şikayetim var.Ama bende kasık ağrısı çok.sanki her an adet olacakmışım gibi.halbuki yeni bitti adetim.iİdrar tahlili yaptırdım ama bişey çıkmadı.Smear sonucunu daha almadım.eğer oradada iltihap falan çıkmazsa dahiliyeye gideceğim.Bağırsak ve böbrek vururmuş diyorlar.korkuyorum

Valla ben en son adet oldum olmadım arası bişey olmuştum.O zaman üstüne mi gördüm aceba diye test yaptım çünkü benim adet kanamalım yoğun olur.Bu sefer hiç olmadı. pet bile kirletmedim.Ben de hafif lekelenmelerim olurken test yaptım negatif çıktı.O günden beri belim kasıklarım özellikle sol kasığımda ağrı var.Ama kasıklarımdaki ağrı dayanılmayacak bir ağrı değil.Batma şeklinde oluyor.Ama belim ağrıyor.Benim belim adet olurken bile ağrımaz ama şimdilerde ağrıyor.Göğüs uçlarım hep dik.Ve de kaşnıyor.Ama bebiş falan yok en son test yaptığımda yoktu.İnşallah sen de vardır.Benim testimde bir de bariz beyaz çizgi çıkmıştı.Dalga geçer gibi:)))

X