Bel fıtığı var kurtulurmuyım

Kızlar ne olursa olsuj fizik tedaviyi deneme şansı olanlar denesinler. Sakın size verilen egzersizleri atlamayın eve gidince de yapın inanın 2 kişi tanıdım ameliyatlık ki etrafımdakiler bile diyorlar ameliyatlık insanlar tanıyıruz diye. Dediğim gibi sinir sıkışmaları ve uyuşuklar kaslar güçlü olmadığı için oluyor. Fizik tedavi hemen sonuç vermiyor bu arada hatta ağrılarınız artabilir. Bana doktorum bu hagta fizik tedavim bittiğinde dedi ki şöyle düşün bu ağacın kökünde bir iltihaplanma var bu iyilşene kadar ağrın olur yani siz tam kasarınızı toplayana kadar olucak bu ağrı ve uyuşma. Yanç kızlar fizik tedavi şansı olanlar denesinler ve hareketleri atlamasınlar ben 4 hagta gittim fizik tedaviye şu an durumum fizik tedavite gitmeden önceki halimden %90 daha iyi ağrılarım çok azaldı. He ayağıma ağrı giriyoe mu? Elbette hala ağrı oluyor fakat iyileştiğimi hissedebiliyorum. Hepinize geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…