Bel ağrısı 9+1

Cigdem6716

Anne adayı
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2018
30
16
30
Kizlar 9+1 haftalgm belime agrilar giruyor yogun oluyor ninca hafifliyor ve birazda kaiklarimda agri var korkuyorum neden olur ki yasayan var mi boyle seyler

Bebek kendine yer açıyor 😍 bende de oluyordu
Kasıklarım da oluyordu ağrı dinlenince geçiyordu. Dinlen geçmezse bi doktoruna danış canım 🥰

Ben 4.aya kadar evden çıkamadım canım.
Bebeğim rahmin arkasına yerleştiği icin doktorum bel ve kasık ağrısı yapar bol bol dinlen demişti.
Sen de cok yorma arkadasim kendini o sancilar 9.aya kadar devam edecek ara ara.
Ama cok şiddetli olursa mutlaka doktora git.

Ben 4.aya kadar evden çıkamadım canım.
Bebeğim rahmin arkasına yerleştiği icin doktorum bel ve kasık ağrısı yapar bol bol dinlen demişti.
Sen de cok yorma arkadasim kendini o sancilar 9.aya kadar devam edecek ara ara.
Ama cok şiddetli olursa mutlaka doktora git.

Uan gecmis durumda cok azcik oluyor canim birde sen deneyimlisin birsey sormak isterim :)
Ben karnimda damar seyirmesi hissediyorum yani ard arda birgun oluyor birgun olnuyir :)
Bu cocuk olma ihtimali yok heralde henuz cok erken dimi 9+5olduk az once tekrar aynisini yasadim :)

Uzun oldu kusura bakma hakkini helal et :)

Uan gecmis durumda cok azcik oluyor canim birde sen deneyimlisin birsey sormak isterim :)
Ben karnimda damar seyirmesi hissediyorum yani ard arda birgun oluyor birgun olnuyir :)
Bu cocuk olma ihtimali yok heralde henuz cok erken dimi 9+5olduk az once tekrar aynisini yasadim :)

Uzun oldu kusura bakma hakkini helal et :)
9.aya kadar hissedeceksin ara ara canim karnin büyüdükçe kaslar gevseyecek 23+6dayim benim bile oluyor ara ara hafif sekilde.
Valla kimi cok erken hissediyor canım ben o dönemde hicbirsey hissetmemiştim ama belki kaslar cekiliyordur herşey olabilir yani 😊
Sağ sağlıklı kucağına almak nasip etsin inşallah Rabbim.

9.aya kadar hissedeceksin ara ara canim karnin büyüdükçe kaslar gevseyecek 23+6dayim benim bile oluyor ara ara hafif sekilde.
Valla kimi cok erken hissediyor canım ben o dönemde hicbirsey hissetmemiştim ama belki kaslar cekiliyordur herşey olabilir yani 😊
Sağ sağlıklı kucağına almak nasip etsin inşallah Rabbim.

Amin insallah canim hayirlisiyla rabbim kucagna alnayi nasip etsin insallah 😊😊

Belim değil de kasıklarıma oldu benimde gittik baktık bizim bücür kocaman olmuş ilk ultrasonla arasında dağlar kadar fark var ondandır bence de kanamanız yoksa herşey normal

X