Beklenmedik Yoğunbakım anneme dua eder misiniz ?

Beyinle ile ilgili bir problemi var mıydı annenizin tümör gibi ..
Hayır yoktu, 1 haftadır ayağım ağrıyor diyordu, beyin cerrahisine randevu aşıp babam ile gönderdim benim bebeğim küçük olduğu için gidemedim, Mr çekildi bek fıtığı denildi, fizik tedavi görsün dedi, içime sinmedi kalp damar cerrahisine de randevu aldım, doktor sağ ayakta nabzı atmıyor, yarın ayaktan tomografi çekicez yarın demiş, ama öğleden sonra biraz kötülemiş, bende yarın tomografi çekilecek belli olur diye üstüne düşmedim, nasılsa bel fıtığı diye, hiç aklıma gelmedi ki beyin pıhtı falan, akşam dahada kötüleşmiş ambulans ile götürmüşler ve ben kahroluyorum, benim yüzümden benim ben onu gelip acile götürseydim belki yoğunbakıma girmeyecekti, gözümün yaşı dinmiyor, yoğun bakim kapısında annemin bağışlarını duyuyorum beni çokların çocuklarım diye, kahroluyorum ölüyprum, nolursunuz elimden duadan başka bişey gelmiyor,

Ya şafi okudum annenize.allah sifa versin onu size bagışlasin

Anladım canım
Rabbim yar ve yardımcınız olsun şifa versin Rabbim tez zamanda
Lütfen kendinizi üzmeyin hiçbir zaman olacakların önüne geçemezsiniz ..
Olacağı varsa bir şekilde birşeyler sebep olup oluyor..
O yüzden dua edelim
Herşey çok güzel olacak eski sağlığına kavuşacak anneniz
Rabbim size şu süreçte sabır ve dayanma gücü versin ..
Sizin yaşadığınız duyguları en derinden anlıyorum..

Ya şafi okudum annenize.allah sifa versin onu size bagışlasin
Kaç tane okudunuz.. 70.000 den sayı düşüyoruz ona göre sayı düşelim..
200 tane okudum eşimde hasta benim akciger kanseri onada cekiyorum zikir ama gene cekerim cektigimde adetle yazarim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…