beklenen son

E

EU1

Ziyaretçi
arkadaşlar bir çocuk sahibiyim..2. yi istiyordum..bebeğime doğum yaptıktan sonra bir yıl ria ile korundum..bebeğimi bi yaşına basınca ikinci çocuğumu kucağıma almak istedim ve ria yı çıkarttım..fakat bu zamana kadar yanii bir buçuk yıldır hamile kalamadım..çok üzülüyordum..doktora gitme gereği duymadım çünkü adetlerim çok düzenliydi 28 günde bir oluyordum..ne bir gün sonra,ne de bir gün önce..başka bir sorunum da yoktu..o yüzden doktora gitme gereği duymamıştım..bir kaç arkadaşım hamile kaldı..allahıma yalvardım ne olur bana bir bebek daha ver diye gece gündüz..hamile kalan arkadaşlarıma baktıkça,onları düşündükçe uykularım kaçıyordu ben neden kalamıyorum diye..veeee sonundaaa bir buçuk yıl sonra yani bugün hamile olduğumu öğrendim..arkadaşlar öyle mutluyum ki,eşimin boynuna sarıldım hüngür hüngür ağladım..inşallah allahım tamamına erdirir..allah herkeze eli ayağı düzgün,sağlıklı,vatanına milletine hayırlı,dinine imanına bağlı,anasına babasına saygılı hayırlı evlatlar versin..bu sevincimi eşimden sonra ikinci olarak sizlerle paylaşmak istedim..hepinizi öpüyorum arkadaşlarım...:nazar::nazar::nazar:

hayırlı olsun canım,Allah tamamına erdirsin,vatana,millete,ailesine hayırlı bi evlat olsun inşallah:nazar:

canım arkadaşım gözün aydın inşallah bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın.allah bizlere de nasip etsin.bütün olmayanlara en kısa zamanda bebek versin allahım şu an hepimizin istediği bu çünkü

allah hepinizin dualarını kabul etsin inşallah..çok teşekkür ederim

hayırlı olsun arkadaşım inş kucağına aldığın zamanda haberlerini bekleriz

gözün aydın canım senin psikolojini ben çok iyi anlıyorum çünkü bende 6 aydır ikinci bebeği düşünüyorum ama olmuyor hayırlısı canım tekrar tebrik ederim

X