Beklemeli mi başlamalı mı

Okumak cehaleti alırın en iyi örneği sensin yazdıklarına bakınca
Kendini o kadar övdün ki ben böyleyim şöyleyim diye okumuş insan asil olur övünmez insanlara yukardan bakmaz eğer cahil değilse ama sonradan görmeyse sen gibi ben şurda okudum şu kadar dil biliyorum diye övünür hayattaki en büyük başarıyı bu sanır en büyük başarı merhamet sahibi vicdanlı yürektir 2 üniversite okuduğumu sen diyene kadar söyleme gereği bile duymadım hatta aklıma bile gelmedi kim terbiyeli kim değil kim çocuk yetiştirebilir bunu karar verecek insan değilsin bence

Ee sen demedin mü okumayanlar benim üzerime geldi diye
Senin algıların baya bozulmuş çeyiz parandan bir iki kuruş ayır az kitap oku, denilenleri algılayabilrisin belki neden sonuç ilişkisi kurma yeteneğin olursa

Kociş adayını beklemeyecek olan biri neden çeyiz yapsın bunun nesi ayıp
Algılamanda sorun var az kitap oku gelişir
Ufuk o kadar dar ki cümleyi anlamiyosun bana terbiye diyip koçiş bekle diyosun sen terbiyeli mi oldun şimdi böyle diyince bunu diyorum ama neyse zaten anlamazsın

Bu cehalete hayran kaldım okumayanlar kendi yapamadıkları için üstüme geliyorlar demene istinaden yazdım zaten

Daha ne dediğini bilmeyen birisin

Evlilik imanın yarısını tamamlar :) nasip çıkmasa bile ömür boyu ailemle yaşamam

Yazdığınız sözün anlamını biliyor musunuz, biliyorsanız çok alakasız bir sözü neden yazdınız anlamadım? Zaten sitede dini yorum yasak bilginiz olsun. Ayrı eve çıkacağınız zaman çay bardağı, terlikten ziyade düşünmeniz gereken başka ayrıntılar var. Bir soru sormuşsunuz okuduğum her yorum beklemeniz yönünde. Sizse ısrarla karşı çıkıyorsunuz, bizi ikna etmek için mi açtınız bu konuyu?

Ee sen demedin mü okumayanlar benim üzerime geldi diye
Senin algıların baya bozulmuş çeyiz parandan bir iki kuruş ayır az kitap oku, denilenleri algılayabilrisin belki neden sonuç ilişkisi kurma yeteneğin olursa
Tamam sensin hakli boş insanlara laf anlatamam ben diyorum üslubun itici gerizekalı anlıyo musun konuşmayı bilmiyosun iticisin yapıcı değil yıkıcı bi dilin var anlamadıysan googledan bak beni yorma
Kociş bekleyemeyeksen neden derdin çeyiz?

Bana yavrucugum diye egolu konuşursan ağzının payını alırsın sen önce insanlara hitap etmeyi öğren sonra eğitim de sen çok gelişmişsin masallah da daha ondan Kime nasıl edeceğini bilmiyosun
Bak yavrucum yapıcı eleştirilerin hepsi seni bir evlat yada kardeş gibi görmemizdendir. Yoksa ne çeyiz paran bizden gidecek ne de çeyizini vaktinde dizmemek bizim sorunumuz. Maksadına uygun cvp alamadığında istediğin kadar çemkirebilirsin, her koşulda önce eğitimin ve kariyerin diyorum. Bu ülkede bir kadın olarak önceliğin bunlar olmalı. Belki seni tencere terlik bardağın olmadan da seven bir adamla karşılacaksin belli mi olur ama demi.

Çok aceleci davranmayın. Bu ay çok sevdiginiz pijema takımı 1 sene sonra demode gelir size. Aynı şekilde yemek takımı tencere takımı da. O bütçeyi mesleki anlamda kendinizi geliştirmek için kullanın.

25 yaşında evlilik planlamisiniz. Günümüz şartlarında insan ömrü ortalamasını 80 olarak düşünürsek 55 sene evli kalacaksaniz zaten. Bol bol tencere tava almaya vaktiniz olacak. Bu günden kafanıza takmayın.

Tamam sensin hakli boş insanlara laf anlatamam ben diyorum üslubun itici gerizekalı anlıyo musun konuşmayı bilmiyosun iticisin yapıcı değil yıkıcı bi dilin var anlamadıysan googledan bak beni yorma
Hakaret kendini ifade edemeyen, cahillerin ve terbiyesizlerin ilk başvurduğu yöntemdir senden de bu beklenirdi

Kızlar boşunuza kendinizi yormayım klavyeden insanlara g....lı yazan bir ergene yardımcı olmaya çalışmak hata
Ben yinede onun iyiliği için umarım bardak almak yerine kendine bir iki kitap alır da kendini ifade edebilir diye umut ediyorum
Bu insanlar topluma karışıyor ve yine biz uğraşıuoruz

Bu cehalete hayran kaldım okumayanlar kendi yapamadıkları için üstüme geliyorlar demene istinaden yazdım zaten

Daha ne dediğini bilmeyen birisinben

Iyi onu bence hak verdiğim yerler çoğunlukta objektif ol

Ayrıca ileri zekân ve üslubundan dolayı da seni şikayet ettim.
Et canım benim buraya ihtiyacım yok zatrn
Kitaba senin verdiğinden çok para veriyorumdur emin ol :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…