Beklemeli mi başlamalı mı

Üst başı çok fazla aldım ve sıkıldım zaten giyemiyoruz bi yere gittiğimiz yok örgün olsaydı egitimim bir bardak bile almazdım evde bunaldim aklıma bunlar geliyo ama birikim yapıyorum genel olarak almamaya çalışiyodum zaten heves edip aldım 3 5 şey de insanların zoruna gitti ev düzdüm sanki

Kimse bana tatlı dille bişey yazmadı yazanlara bende tatlı dille cevap verdim kim neyi hak ediyosa öyle cevapladım bence okumayanlar bu kadar okuyanlara yükleniyo kendileri yapamadıkları için
2 üniversite bitirdim bana söylüyorsan bunu
Ayrıca 3 tane de yabancı dil biliyorum
Ee madem o kadar istiyorsun al bardağını tabağını bekle

Kendini bu kadar önemsemene çok şaşırdım tanımadığımız birinin birşeyi zorumuza gitmez
Tavsiye istedin verdik yoksa emin ol kimsenin umrunda değil

Tencere terlik markası verseydik hanım kızımız daha çok mutlu olacaktı. Eğitim dedik diye ters yapıyor.
Bana yavrucugum diye egolu konuşursan ağzının payını alırsın sen önce insanlara hitap etmeyi öğren sonra eğitim de sen çok gelişmişsin masallah da daha ondan Kime nasıl edeceğini bilmiyosun

2 üniversite bitirdim bana söylüyorsan bunu
Ayrıca 3 tane de yabancı dil biliyorum
Ee madem o kadar istiyorsun al bardağını tabağını bekle
Bende 2 üniversite okuyorum yani zaman da 2 kursa gidiyorum yazın yine gideceğim kurslar var sen bana bişey öğretmeye kalma bence

Ay ben 22 yaşında dünyayı keşfetmeyi düşünüyordum , çeyiz falan hiç düşünmüyordum 29 yyaşındayım hala çeyiz düşünmüyorum
Ama sen hazırla senin kafa da olanlar evleniyor emin ol

Kendini bu kadar önemsemene çok şaşırdım tanımadığımız birinin birşeyi zorumuza gitmez
Tavsiye istedin verdik yoksa emin ol kimsenin umrunda değil
Peki teyzecim sağol tavsiyen için o kadar etkili konuştun faydalı konuştun ki ufkum genişledi yani genç kız hevesi olur diyeceğine yerden yere vurdun mübarek

Ay ben 22 yaşında dünyayı keşfetmeyi düşünüyordum , çeyiz falan hiç düşünmüyordum 29 yyaşındayım hala çeyiz düşünmüyorum
Ama sen hazırla senin kafa da olanlar evleniyor emin ol
Bişeyler evlenince yapılmaz diye bi kural yok ki beraber gezeriz bizde hem daha eğlenceli olur hayata bakış acısıyla ilgili bişey sen bireysel bişeyler yapmayı seviyosundur bense sevdiğim insanlarla eğlenmeyi seviyorum bence herkes saygılı olursa çok güzel olur sözüm size değil genel olarak

Birşey öğrenmek değil derdin onu anladık zaten yoksa herkese hemen atağa geçmezdin
İyi al bardaklarını kociş adayını bekle o zaman
Ne kadar boş yaptin öğrenmek istemedigim için mi o kadar para döküyorum o kadar sınava giriyorum tek okulu yata yata bende bitiririm bundan kolayı yok ama okumak cehaleti almiyo işte eşşeklik baki kalır derler sizinde o hesap uslüp çok önemlidir ben sizin uslübunuzdan yararcı değil eleştirel olduğunu net şekilde algılıyorum Allah hidayet versin size üzüldüm adına

Kız yok evlenince genelde hayaller ,hayatlar oluyor .
Bence altın al en mantıklısı . Enazından evlenemessen kendi evini kurarsın. Çeyiz işleri oldum olası saçma gelmiştir .

Bende senin adına üzüldüm terbiyeyi öğrenmeden evlenme sen zira çocuk yetiştirmeye kalkarsın birde

Bende senin adına üzüldüm terbiyeyi öğrenmeden evlenme sen zira çocuk yetiştirmeye kalkarsın birde
Bana terbiye vericek olan sensen vay halime koçışini bekle demek kadar ayıp bi cümle var mıdır o terbiyeyi kendine al sen çok şükür benim ihtiyacım yok

Okumak cehaleti alırın en iyi örneği sensin yazdıklarına bakınca

Bence egitime yatir parani. Kendini gelistir. Virus azalinca kurslara katilirsin hem belki aday da cikar Yok illa evlilige yonelik yatirim diyorsan altin suan cok dusuk. Altin al dursun.
Ne gerek var modasi gecmis sey kullanmaya?
Belki 30unda evleneceksin, o aldigin pijamalar olmayacak bile bedeninden dolayi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…