Bekarlar Topiğiii <3 :D

İnşAllah 70 kilo olursunn dermişiimm :KK52::KK52::KK52::KK60:

aynı ben bende çalışıyorum bide sınavlara çalışıyorumm zor iş yaa :18:
kaç yaşındasın stilimm:KK19:

evde olursan tüm işleri sana yıkarlar zatennn :KK6:

Nassınn dadlummm :KK19:

aynen canımm sorma ev kzıı oldummm tekk kısmetlerim kapıya dizilmedii (olmayan kısmet):KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK9::KK9::KK9::KK9:

Zaten değiştirdim ya ben stillim. Değiştirdiğim hali bu :KK14: Başkaydım ama değiştirince benimsedi millet :KK1::KK1:
Biliyorum kuzum diğeri rng li bişeydi değilmi yazımı bile zor bu iyi güzel :KK34:
Bile bile arka taraflardan aldım koltuğu rahat rahat telefonda konuşalım diyeeeeeeeeee :KK52::KK52::KK52: önde çok insan oluyo herşeyi duymasınlar özelime girmesinnnlerrr:KK55::KK55::KK55:

ahahaha pisss sapıkk nasılda pilanlar yapmış :KK60: rahat rahat sapıklık yapabileyim diye arka koltuğumu kapattırdın :KK60:

İnşAllah 70 kilo olursunn dermişiimm :KK52::KK52::KK52::KK60:

aynı ben bende çalışıyorum bide sınavlara çalışıyorumm zor iş yaa :18:
kaç yaşındasın stilimm:KK19:

evde olursan tüm işleri sana yıkarlar zatennn :KK6:

Nassınn dadlummm :KK19:

26 yaşındayım canım liseden çıktım çalışmaya başladım.Nerden esti bilmiyorum cahillik işte bizimkiler oku oku yok dedim ben çalışacağım :KK9: 6 sene çalıştıktan sonrada işi bırakıp okumaya karar verdim :KK53: once ebesininkini gördüm sonra karar verdim okumaya kpss ye felan :KK9:

Biliyorum kuzum diğeri rng li bişeydi değilmi yazımı bile zor bu iyi güzel :KK34:

ahahaha pisss sapıkk nasılda pilanlar yapmış :KK60: rahat rahat sapıklık yapabileyim diye arka koltuğumu kapattırdın :KK60:

26 yaşındayım canım liseden çıktım çalışmaya başladım.Nerden esti bilmiyorum cahillik işte bizimkiler oku oku yok dedim ben çalışacağım :KK9: 6 sene çalıştıktan sonrada işi bırakıp okumaya karar verdim :KK53: once ebesininkini gördüm sonra karar verdim okumaya kpss ye felan :KK9:

Arka koltuğun bir önünün önüsünün önlerinin önüüüüüüüüü

Çayımı kahvemi sen ikram edecennnn yoksa yanıma nahhh oturursunnnn :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

X