Bekarlar Topiğiii <3 :D

en soğru seçim yawrucankuş :KK52::KK52::KK52::KK56::KK56:

Aynen kuşcan.Gece giriyorum 12 gibi ancak o zamanda sizden kimse olmuyor görüşemiyoruz :KK14:

sen istanbuldamsın margacan

Evet ablaşum yarın sabah otobüsüm var
eğer müsait olursan ararım seni yolda
canım sıkılıyor da yolda giderken kitap oku müzik dinle dinle bir yere kadar valla
Sana okuduğum kitapları anlatırım sonra + 18 konuşuruzzz olur mu :KK52::KK52::KK52:

Ne yalnızı ayol bilemezsin ki :KK52: bahar geliyor hekesin içi kıpır kıpır :KK52:

Ben istedim oda senimi kıracam apla dedi değiştirdi.

Jagger yazmak zoruma gidiyordu j harfim doğru basmıyor canımcııığııımm diğiştir litfen dedim odasağ olsun ağlasını kırmadı:KK53:

Aman be zeynep kesin öyle olmuştur :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: :KK9::KK9::KK9: Kıpır kıpır olsa ne yazar :KK9:

Ne yalnızı ayol bilemezsin ki :KK52: bahar geliyor hekesin içi kıpır kıpır :KK52:

Ben istedim oda senimi kıracam apla dedi değiştirdi.

Jagger yazmak zoruma gidiyordu j harfim doğru basmıyor canımcııığııımm diğiştir litfen dedim odasağ olsun ağlasını kırmadı:KK53:

Dedilerki sana en çok margi gidiyo bende tamam lan o zaman dedim :KK52::KK52::KK52::KK52:

Evet ablaşum yarın sabah otobüsüm var
eğer müsait olursan ararım seni yolda
canım sıkılıyor da yolda giderken kitap oku müzik dinle dinle bir yere kadar valla
Sana okuduğum kitapları anlatırım sonra + 18 konuşuruzzz olur mu :KK52::KK52::KK52:

AHAHAH Sus len millete ne konuştuğumuzu ifşa etme :KK52::KK52::KK52::KK52: biz güzel şeyler konuşuyoruz senle entel takılıyor bilim tartışıyoruz :KK53::KK53:

Kafa gitti algılayamadım. Nickini mi değiştirdin :KK24:

Nick falan değiştirirsem millet yadırgar la beni :KK70: Nicoyla ben patlama yaşadım resmen :KK53::KK53:
hahahah bence sen değiştirme kişiliğin ve nikin aynı doğrultuda :KK52:

AHAHAH Sus len millete ne konuştuğumuzu ifşa etme :KK52::KK52::KK52::KK52: biz güzel şeyler konuşuyoruz senle entel takılıyor bilim tartışıyoruz :KK53::KK53:

Zaten değiştirdim ya ben stillim. Değiştirdiğim hali bu :KK14: Başkaydım ama değiştirince benimsedi millet :KK1::KK1:

Ne yapayım o üyelikte de çok arkadaşım vardı bu üyelikte de çok olmuştuuu :KK52::KK52:

Bak seni kola banyosuna sokarım! İçine de mentos atarım asitten ölürsün haaaaaaaaaaaaaaaaa:KK52::KK52::KK52:

Ahaha kızım ben nane ferahlık manyağıyım bu işler bana koymaz :KK1::KK1::KK1::KK1: canlanır 2 kat güçlenirim :KK6::KK6::KK53::KK53:

Bile bile arka taraflardan aldım koltuğu rahat rahat telefonda konuşalım diyeeeeeeeeee :KK52::KK52::KK52: önde çok insan oluyo herşeyi duymasınlar özelime girmesinnnlerrr:KK55::KK55::KK55:

Ahaha kızım ben nane ferahlık manyağıyım bu işler bana koymaz :KK1::KK1::KK1::KK1: canlanır 2 kat güçlenirim :KK6::KK6::KK53::KK53:

Bir video vardı adam küveti kaç şişe kola ile dolduruyordu
İçine de bir kutu dolusu mentos atıyordu
Kolanın halini görsennnn varyaaaa
Zarar görecek teni ama haberi yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

kola dolu bir kovaya kafamı sokup kola içesim var :KK52::KK52::KK52:

Bile bile arka taraflardan aldım koltuğu rahat rahat telefonda konuşalım diyeeeeeeeeee :KK52::KK52::KK52: önde çok insan oluyo herşeyi duymasınlar özelime girmesinnnlerrr:KK55::KK55::KK55:

Yarim, çok özelsin yarim :KK1::KK1::KK1::KK1:

Bir video vardı adam küveti kaç şişe kola ile dolduruyordu
İçine de bir kutu dolusu mentos atıyordu
Kolanın halini görsennnn varyaaaa
Zarar görecek teni ama haberi yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

kola dolu bir kovaya kafamı sokup kola içesim var :KK52::KK52::KK52:

Beni de nane dolu kovaya atsınlar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ahaha :KK53::KK53::KK53: Yiyin yiyin şişin sonra ben 45 kilo kalayım :KK60: :KK9:
İnşAllah 70 kilo olursunn dermişiimm :KK52::KK52::KK52::KK60:

Hep gül kuzucum :KK19:

Olur olur daha kaç yaşındasın kuzum sen önünde uzun zamanlar var :KK1:

Şöyle ben 6 sene çalıitım son 4 senedir çalışmıyorum.Kpss kazanacağım diye bi taraflarımı yırtıyorum :KK53: hayata ters başladım az sanki.Millet önce sınava mınava girer snra çalışır ben çalışıp sonra kpss girdim.Özel sektör kötü hacı :KK19:
aynı ben bende çalışıyorum bide sınavlara çalışıyorumm zor iş yaa :18:
kaç yaşındasın stilimm:KK19:

sorma işi bıraktım evde her gelen kahve yapıyomm ev kzıı oldum diye işde bitmiyoo:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
evde olursan tüm işleri sana yıkarlar zatennn :KK6:

heyyy sanadaaa günaydın anca girebildimm :KK3::KK3:
Nassınn dadlummm :KK19:

X