Bekarlar Topiğiii <3 :D

en soğru seçim yawrucankuş

Aynen kuşcan.Gece giriyorum 12 gibi ancak o zamanda sizden kimse olmuyor görüşemiyoruz

sen istanbuldamsın margacan

Evet ablaşum yarın sabah otobüsüm var
eğer müsait olursan ararım seni yolda
canım sıkılıyor da yolda giderken kitap oku müzik dinle dinle bir yere kadar valla
Sana okuduğum kitapları anlatırım sonra + 18 konuşuruzzz olur mu

Aman be zeynep kesin öyle olmuştur Kıpır kıpır olsa ne yazar

Dedilerki sana en çok margi gidiyo bende tamam lan o zaman dedim

AHAHAH Sus len millete ne konuştuğumuzu ifşa etme biz güzel şeyler konuşuyoruz senle entel takılıyor bilim tartışıyoruz

Kafa gitti algılayamadım. Nickini mi değiştirdin

Nick falan değiştirirsem millet yadırgar la beni Nicoyla ben patlama yaşadım resmen
hahahah bence sen değiştirme kişiliğin ve nikin aynı doğrultuda

AHAHAH Sus len millete ne konuştuğumuzu ifşa etme biz güzel şeyler konuşuyoruz senle entel takılıyor bilim tartışıyoruz

Zaten değiştirdim ya ben stillim. Değiştirdiğim hali bu Başkaydım ama değiştirince benimsedi millet

Ne yapayım o üyelikte de çok arkadaşım vardı bu üyelikte de çok olmuştuuu

Bak seni kola banyosuna sokarım! İçine de mentos atarım asitten ölürsün haaaaaaaaaaaaaaaaa

Ahaha kızım ben nane ferahlık manyağıyım bu işler bana koymaz canlanır 2 kat güçlenirim

Bile bile arka taraflardan aldım koltuğu rahat rahat telefonda konuşalım diyeeeeeeeeee önde çok insan oluyo herşeyi duymasınlar özelime girmesinnnlerrr

Ahaha kızım ben nane ferahlık manyağıyım bu işler bana koymaz canlanır 2 kat güçlenirim

Bir video vardı adam küveti kaç şişe kola ile dolduruyordu
İçine de bir kutu dolusu mentos atıyordu
Kolanın halini görsennnn varyaaaa
Zarar görecek teni ama haberi yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

kola dolu bir kovaya kafamı sokup kola içesim var

Bile bile arka taraflardan aldım koltuğu rahat rahat telefonda konuşalım diyeeeeeeeeee önde çok insan oluyo herşeyi duymasınlar özelime girmesinnnlerrr

Yarim, çok özelsin yarim

Beni de nane dolu kovaya atsınlar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ahaha Yiyin yiyin şişin sonra ben 45 kilo kalayım
İnşAllah 70 kilo olursunn dermişiimm

aynı ben bende çalışıyorum bide sınavlara çalışıyorumm zor iş yaa :18:
kaç yaşındasın stilimm

sorma işi bıraktım evde her gelen kahve yapıyomm ev kzıı oldum diye işde bitmiyoo
evde olursan tüm işleri sana yıkarlar zatennn

heyyy sanadaaa günaydın anca girebildimm
Nassınn dadlummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…