Bekarlar Topiğiii <3 :D

:18::18: boşver canım benim daha neler çıkar karşına.. umursuz olanla geniş olanla hiç işin olmasın

olalım bebem moralim bozuldu yinee şok diyete girmem gerek ama iştee

iyiymm canımmm çalışyom bende bugn tatil değil bizee

aynen canımm boşver değmezz

aaa niyeee

ooyy hastayım maalesef sen nasılsın?

kızzzz dilvviinnnn burda da mı göreceğğddim senii

iyiyim canım napayım çok şükür iyiyim hasta değilim şimdilik :)

Allahh seniii :) olsun saçlarına iyi gelmiştir nisan yağmuru genelde naz trip çekme olayı kızlardan çıkıyor öylesi kaldı mı :)

Neden bu ülkede kadınlar bu evlenme meraklısı oluyor.anlayamıyorum.
çalışın, para kazanın , güçlü olun.Kazandığınız parayı harcamayıp, ev alın yada tasarruf edin.

Neden evliliğe bu kadar anlam yüklenir ki.Hayır bide beklenti yüksek olunca, evlenildiği zaman hayal kırıklığı yaşama riski yüksek değil mi.

bekarlık, en kötü evlilikten yüzlerce kat daha iyi değil mi ?

moralim bozuldu sinirim zıpladı gece gece

hayırdır tatlım noldu

Allahh seniii :) olsun saçlarına iyi gelmiştir nisan yağmuru genelde naz trip çekme olayı kızlardan çıkıyor öylesi kaldı mı :)

he ya saçlarım yumuşacık oldu ama sonunda da kaptım şifayı :2::2:
bana nedense benim gibi otantik tipler geliyo heralde ondan korkuyorum gene aynı tarz biri gelecek diye

hayırdır tatlım noldu

he ya saçlarım yumuşacık oldu ama sonunda da kaptım şifayı :2::2:
bana nedense benim gibi otantik tipler geliyo heralde ondan korkuyorum gene aynı tarz biri gelecek diye

annem... sorun değil bence duygusal sömürü aslında... anlatmayayım istersen kafanı şişirmeyeyim gece gece :26:

annem... sorun değil bence duygusal sömürü aslında... anlatmayayım istersen kafanı şişirmeyeyim gece gece :26:

yok tatlım sorun değil anneler işte bazen onları anlamak zor oluyo
benim annem de bazen beni deli eder kızarım ama sonra kızdım diye kendime kızarım

yok tatlım sorun değil anneler işte bazen onları anlamak zor oluyo
benim annem de bazen beni deli eder kızarım ama sonra kızdım diye kendime kızarım

aslında ufak birşey ama bende büyütüyor olabilirim...

biraz önce çay içiyoduk ve annem "evlenince mutku olacağın yuvaya gidersin mutsuzdan çıkarsın artık" gibi bişey söyledi...

konu evlilikten açılmıştı kısmetse sonbaharda nişanım olacak...

extradan artık uzun uzun bakışmalarımız, gözler dolu dolu konuşmalarımızda cabası...

ben hassas biriyim bunu kaldıramıyorum ve kaldıramadığımıda ona belli etmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…