Bekarlar Topiğiii <3 :D

görüntülümüüüü:KK31:

yok whatsapptan yani :KK24::KK24:

başka güzel bi seçenek var mı :KK53:
yok tabim kii:KK23:

Bak sen güldürme diyince aklıma bu geldi :KK1::KK1::KK1:

$tumblr_mruj66PHzS1sbpo3go1_500.jpg

oyyy geçmiş olsun kuzum:2: herkes yine hasta yaa :S olur olur istemezsen olmaz:KK23:

Günaydın canım :) 23Nisan Bayram'ın kutluuu olsun En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE:KK16::KK16:

Günaydın :) 23Nisan Bayram'ın kutluuu olsun En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE:KK16::KK16: hoş geldin aramıza :)

sağ olasın canım :KK12::KK12:
geçen gün bi romantiklik yapayım dedim kendi kendime yağmurda yürüdüm kaptık şifayı :KK9::KK9:
ben yalnızken mutlu olanlardanım :KK16::KK16: sevgili olunca yok nazını ayrı çek tribini ayrı çek :KK14::KK14:

tesadüfen pencerenin orda annemle konuşuyodum ama perdeye yakındım yani dışardan biri göremezdi beni, benimkinin babası arabayı koskoca garaj varken benim penceremin tam önüne park etti ama sadece babası vardıı araba odamın önünde oldugu zaman heralde benimki demiştir diyodum ama adam kendi park etti ben aha böyleee :KK53::KK53::KK53::KK53:

tesadüfen pencerenin orda annemle konuşuyodum ama perdeye yakındım yani dışardan biri göremezdi beni, benimkinin babası arabayı koskoca garaj varken benim penceremin tam önüne park etti ama sadece babası vardıı araba odamın önünde oldugu zaman heralde benimki demiştir diyodum ama adam kendi park etti ben aha böyleee :KK53::KK53::KK53::KK53:

Herşeye anlam yükleme modu :) Aynı ben :KK53::KK53:

X