Bekarlar Topiğiii <3 :D

O hiç takmıyor ayrılığı ben neden takayım ki ? Üzülmüyorum fazla. :KK4:

23tü canım. Ama artık erkek arkadaşım değil :26:

Aynen damlam ama boşver artık bir ilgim yok sadece sınıf arkadaşıyız o kadar :KK53:

:18::18: boşver canım benim daha neler çıkar karşına..:KK31: umursuz olanla geniş olanla hiç işin olmasın:KK34:

olalım bebem moralim bozuldu yinee şok diyete girmem gerek ama iştee :KK8:

iyiymm canımmm çalışyom bende bugn tatil değil bizee:KK5:

aynen canımm boşver :KK19::KK19::KK19: değmezz:KK14:

:KK53::KK53::KK53: aaa niyeee :KK53:

ooyy hastayım maalesef :KK43: sen nasılsın?

kızzzz dilvviinnnn :KK1: burda da mı göreceğğddim senii :KK1:

iyiyim canım napayım çok şükür iyiyim hasta değilim şimdilik :)

sağ olasın canım :KK12::KK12:
geçen gün bi romantiklik yapayım dedim kendi kendime yağmurda yürüdüm kaptık şifayı :KK9::KK9:
ben yalnızken mutlu olanlardanım :KK16::KK16: sevgili olunca yok nazını ayrı çek tribini ayrı çek :KK14::KK14:

:KK52::KK52::KK52::KK52: Allahh seniii :) olsun saçlarına iyi gelmiştir nisan yağmuru :KK1: genelde naz trip çekme olayı kızlardan çıkıyor:KK9: öylesi kaldı mı :)

Neden bu ülkede kadınlar bu evlenme meraklısı oluyor.anlayamıyorum.
çalışın, para kazanın , güçlü olun.Kazandığınız parayı harcamayıp, ev alın yada tasarruf edin.

Neden evliliğe bu kadar anlam yüklenir ki.Hayır bide beklenti yüksek olunca, evlenildiği zaman hayal kırıklığı yaşama riski yüksek değil mi.

bekarlık, en kötü evlilikten yüzlerce kat daha iyi değil mi ?

moralim bozuldu sinirim zıpladı gece gece :KK14::KK14::KK14:

hayırdır tatlım noldu

:KK52::KK52::KK52::KK52: Allahh seniii :) olsun saçlarına iyi gelmiştir nisan yağmuru :KK1: genelde naz trip çekme olayı kızlardan çıkıyor:KK9: öylesi kaldı mı :)

he ya saçlarım yumuşacık oldu ama sonunda da kaptım şifayı :2::2:
bana nedense benim gibi otantik tipler geliyo heralde ondan korkuyorum gene aynı tarz biri gelecek diye :KK9::KK9:

hayırdır tatlım noldu

he ya saçlarım yumuşacık oldu ama sonunda da kaptım şifayı :2::2:
bana nedense benim gibi otantik tipler geliyo heralde ondan korkuyorum gene aynı tarz biri gelecek diye :KK9::KK9:

annem... sorun değil bence duygusal sömürü aslında... anlatmayayım istersen kafanı şişirmeyeyim gece gece :26:

yok tatlım sorun değil anneler işte bazen onları anlamak zor oluyo :KK6::KK6:
benim annem de bazen beni deli eder kızarım ama sonra kızdım diye kendime kızarım:KK30::KK30:

aslında ufak birşey ama bende büyütüyor olabilirim...

biraz önce çay içiyoduk ve annem "evlenince mutku olacağın yuvaya gidersin mutsuzdan çıkarsın artık" gibi bişey söyledi...

konu evlilikten açılmıştı kısmetse sonbaharda nişanım olacak...

extradan artık uzun uzun bakışmalarımız, gözler dolu dolu konuşmalarımızda cabası...

ben hassas biriyim bunu kaldıramıyorum ve kaldıramadığımıda ona belli etmiyorum :KK31:

X