Bekarlar Topiğiii <3 :D

yavrum 7 senedir düzgün kulanıyorum ilaçlarımı hiç biz düzelme yok yani hamile kalsam bu halimle kalamam değerlerim yüsekken ister istemez canım sıkılıyo

Evlilik var demekki ufukta bunları düşünüyorsun :) canım benim herşeyin başı moral .. umudunu kaybetme elbet tedavin biticek.. Bir mucize olur nereden biliyorsun

sanırım evet yenmek üzere galibaaa zenfil-limon içeym dedim içemedim:120:

geçmiş olsun tatlımm peki şimdi nasılsın tatlımm

Burnunu tut öyle içmeye çalış :) annem küçükken sevmediğimiz şurupları öyle içirirdi

yok be yavrum ne evliliği daha aday bile yok ama şimdiden önemli benim için bu konu

sorun kokusu değil ki sorun tadı

yok be yavrum ne evliliği daha aday bile yok ama şimdiden önemli benim için bu konu

Çocuk için mi evleneceksin yani.. Seninle olmak isteyen mutlaka birileri vardır. Bende de PKO var. Zor yani hamile kalmam.. Bazen benimde kafama takılmıyor değil ama birlikte olduğun kişinin telkinleri çok önemli.. O sebebten ötürü umudunu kaybetme

sorun kokusu değil ki sorun tadı

Bir kerette iç ozaman tatlım :) hüüüüp diye

yok içemem daha kötü olurum kızz ayn şu şekil olurum

hayır bebeğim anlamadım çocuk için tabiki evlenmem yarın bir gün evlenicem dimi eninde sonunda o anlamda dedim kafama takılıyo ister istemez PKO ne canım?

hayır bebeğim anlamadım çocuk için tabiki evlenmem yarın bir gün evlenicem dimi eninde sonunda o anlamda dedim kafama takılıyo ister istemez PKO ne canım?

Anladım canım benim.. Polikistik Over yani bebekim.. buradan daha fazla bilgi alabilirsin hastalığım hakkında.. sayfa açılmadı yahu :) google amcaya yaz çıkar canımcım:)

Son düzenleme:
ne bilim bekarım ama sultanlıkmı hayır bence
bazen evet sultanlık ama çoğu zaman değil

evli olmak da her zaman mükemmel değil

sevgililik hatta sevgili olmadan önceki süreç en tatlısı bence o zaman sorumluluk yok hep heyecan var

evli olmak da her zaman mükemmel değil

sevgililik hatta sevgili olmadan önceki süreç en tatlısı bence o zaman sorumluluk yok hep heyecan var

Just evlenmek için bi taraflarımızı yırtıyoruz, evlenince de ahh ahhh diyip bekarlığımızı özlüyoruz
Ama ben özlemiyorum böyle iyiyim valla

Just evlenmek için bi taraflarımızı yırtıyoruz, evlenince de ahh ahhh diyip bekarlığımızı özlüyoruz
Ama ben özlemiyorum böyle iyiyim valla

ya ben şu an sinirliyim ondan da böyle konuşuyor olabilirim :d

ama hakkını yeme şimdi evlilikte sorumluluk daha çok kocamı kariyrinden kıskanıyorum

evet diyene kadar taklalar attı kız şimdi iş iş iş valla boğazlıcam

Son düzenleme:

Eee napsın adam evine ekmek getirmesin mi
Çok mu çalışıyo ki, günde kaç saat mesela 12 saati geçiyosa bende kıskanırdım

Eee napsın adam evine ekmek getirmesin mi
Çok mu çalışıyo ki, günde kaç saat mesela 12 saati geçiyosa bende kıskanırdım

getirsin de ben o kadar zenginlik istemiyorum ki ya seneye böyle olmıcak söz diyor da bilemiyorum sabah 8de okul saat 3 te çıkıyo ordan sonra da 7 saat özelde şanslıysak 9da bitiyor

bi de ona sorsan mükemmel hatasız ben görmüyorum onun yaptıklarını. günde iki güzel kelama kanan insanım ben valla çok zor değil beni hoş tutmak hatta hiçbi kadını da bunu o öküzler anlamıyo

21 cnm sn kaç yaşndsn

aaa yakınmışız ben de 23 yaşındayım kız

benim odunla tanıştığımda 21dim ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…