Bekarlar Topiğiii <3 :D

hhahhaah evet ya :KK60:
internet ortamında facebookda ayarla eğer senin için sorun değilse???
abla işlerim derslerim yogun suan facebook sosyal medya söz konusu bile olamaz ama eger hesabını bi bulsam yeter bana aama yok işte bulamıyorum kiiiii deli oldum yaaa
acaba oda benim aramış mıdır yada adımı biliyo mudur :KK52:

abla işlerim derslerim yogun suan facebook sosyal medya söz konusu bile olamaz ama eger hesabını bi bulsam yeter bana aama yok işte bulamıyorum kiiiii deli oldum yaaa
acaba oda benim aramış mıdır yada adımı biliyo mudur :KK52:
aramışıtır belki teknolojininn yararlarıııı :KK52::KK52::KK52:

Son düzenleyen: Moderatör:
Dedi dedi demez mi sen bilirsin zaten uyuşmuyoruz dedi yine.
Bitirdiğimizin 2 saniye sonrası üzülme elbet aradığın birini bulursun dedi ya bu ne genişlik arkadaş ya bu kadar da CANDAN mış :KK19::KK19:

:KK53::KK53:

amann dengesizzz yaa boşver iyi olmuş :KK19::KK19: takılsın o öyle geniş geniş :KK45:

salaklığından işte :99::99::99::99:

Dedim ki askerliğini yapmak istemeyen ve sorumluluk alamayan biri ev falan geçindiremez. Senin rahatlığın bana göre değil k.b dedim. O da hayat birşeyi takmaya değmez dedi ve güldü. Valla delirtti ya bu kadar da genişlik görmedim. :KK47:

Dedim ki askerliğini yapmak istemeyen ve sorumluluk alamayan biri ev falan geçindiremez. Senin rahatlığın bana göre değil k.b dedim. O da hayat birşeyi takmaya değmez dedi ve güldü. Valla delirtti ya bu kadar da genişlik görmedim. :KK47:

ıyhhhhh buz gibi soğudum şu an :KK19::KK19::120:

bırak yaaa çocuk o daha belli anca gidersi n deseydın :104::104:

X