Bekarlar Topiğiii <3 :D

ahahaha sağol canım napıyosun bakalım

şimdik canım beni kescenmi biçcenmi kafamı kırcan bilmiyorum ama
dün misafirlere canın sıkıldı tamam
sonra o çocukla konuştunmu gece :44: işaretlediğim bölümü biraz dha açarmısın:44:
paff ne zor anlıyorum bugün

canım misafirlere sıkkındı o cocugada cevap vermek istemiyorum ben sadece şimdilik sevgili istemiyorum bundan adım gibi eminim ve onun konuşmalarıda bu kararımı etkilesin istemiyorum o yüzden konuşmuyorum daha yeni e-mail atmış yine
bekarım ammaaa keyif bende

napıyım işteyim canım sen napıyosun
aynen canım çalışıyorum bende uykusuzumm amaa
olaylara fransız kaldım
bi cocuk var benim peşimde teyzem başımın etini yiyo bi kabul et dene diye hiçte sevgilim olmayınca tecrübe dersin diyo ki teyzem tipini ve meslegini begendi iki işkolik birbirinize çok iyi uyarsınız diyo baska bişey demiyo

bende iyiym evdeyim birazdan çıkacamm
napynn bakemm:126:

aman Allah göstermesinn ama 25den sonrada olmazsa en son 27-28de hala bekarsam adını değiştirebilrm belki evde kalmışlar diye
Hoşgeldin
çalışıyorum bende doktora mı gidiceksin:2::2:
nerde çalışısıyosun canım

hımm ama önemli olan sneın beğenmen teyzenin değil

sen ne düşünüyorsun

nerde çalışısıyosun canım

hımm ama önemli olan sneın beğenmen teyzenin değil

sen ne düşünüyorsun
şimdilik asistanım canım daha birazdan öğrencim gelicek derse giricem yabanci dil özel egitim veriyorum 1 kişiye malum ögrencilik zor zanaat
cocuk yakışıklı okey ama daha erken gibime geliyo hazır degilimm en iyi arkadasımda kızıyo bakalım bilmiyorum kararımı bi daha annemle görüşüp öyle vericemmm

hımmm kolay gelsinn

kaç yaşındaydın sonuçta hemen evlenmiyceksin niye erken olsun tanışıcaksınız sadece çocuk kaç yaşında

hmm rabbim mutlulugunuza mutluluk sevginize sevgi katsın
evet sülalede bi benim yok ama şöyle bişeyde var en iyi meslekte derslerde benim

aminn aminn darısı başına canım

olsun o daha önemli sevgili her zaman olur meslek önemlü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…