Bekarlar Topiğiii <3 :D

İyi gibiyim sen? :) evet tanışmadık, dün geldiydim, nelerden bahsedeyim

Hayırdır iyi gibiyim derken yoksa sende mi hastasın:2: Ben iyiym çok şükür:) Hoş gelmişinnn :) ben çok yorgundum giremedim ki hiççç :) özet geçebilirsin :) nerdensin? yaşın kaç vb. vb

ahahah ben şimdi gördüm yazdığını benden de sana iyi akşamlarr dadlummmm

Hayırdır iyi gibiyim derken yoksa sende mi hastasın:2: Ben iyiym çok şükür:) Hoş gelmişinnn :) ben çok yorgundum giremedim ki hiççç :) özet geçebilirsin :) nerdensin? yaşın kaç vb. vb

Yok hasta değilim canım sıkılıyor sen hastasın sanırım geçmiş olsun:) hoşbuldum:) yalovadan, 25,5 yaşında Kpss ye girecek olan ama bi türlü çalışmaya başlamayan bi hatunum işte sen naparsın ne edersin

Yok değilim aman daa olmayayım çevremdeki herkes hasta da ondan dedim :) :) bende 23 yaşında iş güç ev ve sevgiliyle uğraşan bi kişiym =) Bende İstanbul'da oturuyorum. Kpss bende düşünüyom ama kim çalışacakkk offf

demi ya çok sıkıcı oluyor çalışmak ben başlamıştım bi kaç ay önce, sonra saldım salış o salış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…