Bekarlar Topiğiii <3 :D

oooo
seni becerikli hatun
iyiyim canım öyle bakınıyorum sne nasılsın neler yapıyosun

:78::78::78::78: ayyy şekerim sende yaparsın becerikli olursun İyiyim sağolasın Hürrem'e bakıyorum bir yandan buraya bakıyorum sen neler yapıyon sanırım biz tarifler kısmında tanımıştık sanırım

:78::78::78::78: ayyy şekerim sende yaparsın becerikli olursun İyiyim sağolasın Hürrem'e bakıyorum bir yandan buraya bakıyorum sen neler yapıyon sanırım biz tarifler kısmında tanımıştık sanırım

evet canım bi kere bende katıldım
iyi seyirler yavrum
evet ya orda tanışmıştık

ahaha ay kullandığın smileyleri severim sen gibi çok şirinler
:103::116::124:

evet canım bi kere bende katıldım
iyi seyirler yavrum
evet ya orda tanışmıştık

ooo sende hamaratsın yaniii ben pastalar ve bu yarışmayı biliyorum işte =) Sağol canım benim :107: Memnun oldum o zaman :) evli misin dicem ama bekarlar topiğindesin

yok canım bekarımmmm
evet canım hemde içli köfte yaptıydımm yaaa

ohoooooo hamaratcım önünde saygıyla eyilirim o vakit maşallahhh

Ozaman benden sana şarkı armağan ediyorum kız seni alan yaşadıı dertlerini boşadıııı

Canım yarın iş vakti şimdi ben gider Görüşmek üzere çok memnun tanıştığıma iyi gecelerrr

ahhaha Allah seni
şarkı için teşekkürler
görüşürüz yavrum bende memnun oldum iyi geceler

Bogazimda sorun var hafif kırgınlık simdilik bu kadar:2: kitap okudumm safir mavi kitabın adı çok güzel ve eğlenceli bence tavsiye ederim

İyi aksamlarr
Naber canimm

hmmmm dikkat et gülüm kendine tamam canım unutmazsam alırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…