Bekarlar Topiğiii <3 :D

İyi gibiyim sen? :) evet tanışmadık, dün geldiydim, nelerden bahsedeyim :KK70:

Hayırdır iyi gibiyim derken yoksa sende mi hastasın:2: Ben iyiym çok şükür:) Hoş gelmişinnn :) ben çok yorgundum giremedim ki hiççç :) özet geçebilirsin :) nerdensin? yaşın kaç vb. vb:KK1:

:KK16::KK16:
Günaydın makinemmm:KK31:

evdeyim babam izin verdi dinlen bugün dediii:KK31:

teşekkürler canımmm :KK16::KK16: İnşAllah Allah istediğini verir canımmm:KK19:

sumu :44:
Günaydın aylüüüllll :KK16:

dikizlemiyomm yazamıyordumm:KK30:

hastayım evdeyimm senden naber mascara hoşgeldinn:KK3:

klavyemde sorun vardı yazamadımm kızlarrr :KK14::KK30:

ahahah :KK9: ben şimdi gördüm yazdığını benden de sana iyi akşamlarr dadlummmm:21:

Hayırdır iyi gibiyim derken yoksa sende mi hastasın:2: Ben iyiym çok şükür:) Hoş gelmişinnn :) ben çok yorgundum giremedim ki hiççç :) özet geçebilirsin :) nerdensin? yaşın kaç vb. vb:KK1:

Yok hasta değilim canım sıkılıyor :KK31:sen hastasın sanırım geçmiş olsun:) hoşbuldum:) yalovadan, 25,5 yaşında Kpss ye girecek olan ama bi türlü çalışmaya başlamayan:KK25: bi hatunum işte :KK1: sen naparsın ne edersin:KK31:

Yok hasta değilim canım sıkılıyor :KK31:sen hastasın sanırım geçmiş olsun:) hoşbuldum:) yalovadan, 25,5 yaşında Kpss ye girecek olan ama bi türlü çalışmaya başlamayan:KK25: bi hatunum işte :KK1: sen naparsın ne edersin:KK31:

Yok değilim aman daa olmayayım :KK1: çevremdeki herkes hasta da ondan dedim :) :) bende 23 yaşında iş güç ev ve sevgiliyle uğraşan bi kişiym =) Bende İstanbul'da oturuyorum. Kpss bende düşünüyom ama kim çalışacakkk offf:KK53::KK53::KK36:

Yok değilim aman daa olmayayım :KK1: çevremdeki herkes hasta da ondan dedim :) :) bende 23 yaşında iş güç ev ve sevgiliyle uğraşan bi kişiym =) Bende İstanbul'da oturuyorum. Kpss bende düşünüyom ama kim çalışacakkk offf:KK53::KK53::KK36:

:KK1: demi ya çok sıkıcı oluyor çalışmak ben başlamıştım bi kaç ay önce, sonra saldım salış o salış :KK53:

X