Bekarlar Topiğiii <3 :D

Kpps lisans :) iktisat mezunuyum ben, hali hazırda yüksek lisansımda var ama tezi yazmadım hala
İnşallah olur istediğin bölüm Allah kolaylık versin

Kpps lisans :) iktisat mezunuyum ben, hali hazırda yüksek lisansımda var ama tezi yazmadım hala
İnşallah olur istediğin bölüm Allah kolaylık versin
sağol canım
sanda başarılar tatlımm
önümde yorucu 2 sene var

kafanı karıştıran nedir güzelimm :44:

Bizimki küçük değil yaş olmuş 23 falan.. Tamam şu an okuyor ama askerlik falan hiç istemiyor :18::18: sorumluluktan korkuyor sanırım ya da işine gelmiyor Konusunu açtığımda bile of açma şu konuyu ya diyip beni tersliyor. Ona kalsa kaçak gezecek hiç istemiyor. Bende diyorum ki askerliğini yapmayana kız falan vermiyorlar :44::44: İlerde nasıl ev sorumluluğu alacak hiç bilmiyorum

askerlik mecburii dediğin gibi askerliği yapmayana kız yok
herzaman sorumluluktan kaçamazsınki ama değilmiii böyle kaçmakla ilerde zor bence

askerlik mecburii dediğin gibi askerliği yapmayana kız yok
herzaman sorumluluktan kaçamazsınki ama değilmiii böyle kaçmakla ilerde zor bence

Bencede. Bedelli yapacakmış o kadar parayı ona vereceğine eve falan harcamalı.. Yapana zor da bekleyene zor değil sanki bekleyecek olan gitme demesi gerekirken ben git diyorum resmen ya Zaten çok rahat biri.. Hiç umru değil yani.

biri takan diğeri umursamaz zor bence ben öyle rahat olamam ya iyide askerlikde böyle ya başka zorluklarda napcak

biri takan diğeri umursamaz zor bence ben öyle rahat olamam ya iyide askerlikde böyle ya başka zorluklarda napcak

İşte gittiğinde olacaklar yüzünden istemiyor zaten Zora gelemiyor hiç..
Geleneksel biri istemiyorum dedim bu sefer de çok rahat biri geldi şans

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…