Bekarlar Topiğiii <3 :D

:KK14::KK14::KK14: :KK14::KK14:
istediğin gibi çıkmazki karşına zaten

Malesef.. Zaten rahat biri rock metal falan dinleyen bi tip.. ne bileyim ya ileride sorumluluk alabileceğine dair endişelerim var. Abisi de aynı o da 30a gelmiş askerlik yapmamış :KK20:

Malesef.. Zaten rahat biri rock metal falan dinleyen bi tip.. ne bileyim ya ileride sorumluluk alabileceğine dair endişelerim var. Abisi de aynı o da 30a gelmiş askerlik yapmamış :KK20:
aileden gelen ozman :KK50:
ya okadar rahatda iyi değil bence bu ne:KK19:

aileden gelen ozman :KK50:
ya okadar rahatda iyi değil bence bu ne:KK19:

Aynen öyle vallahi ne bileyim. Tamam rahat olması beni sıkmaması iyi bişey güvenmesi ama her konuda böyle olunca sinir bozucu oluyor :KK15:

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen öyle vallahi ne bileyim. Tamam rahat olması beni sıkmaması iyi bişey güvenmesi ama her konuda böyle olunca sinir bozucu oluyor :KK15:
tabiki haklısın bukadar rahatlık bi yere batar sonrası bencee :KK14:aşırı yanii ne fazla rahat nede fazla takan

21 yaşındayım canım :KK31: ingilizce öğretmenliği istiyorum onun içinde hazırlık yapmaya başladım bakalım İnşAllah başaracağım :KK16:
başta aklımda bilgisayar mühendisliği vardı ama sonra ingilizce öğretmenlik baktım evet tam benlikde

skt miz derken :44:
İnşAllah hayırlısı canımmm :KK19:
bende işte oda yok :KK1: tam bekarım yanii :KK9:

film izliyordum sonra kitap okudum hala hastayım bu arada ve bugünde işe geldim artık :2::2::KK30:

Geçmiş olsun canım :KK50: üstüste içtiğin içinde olabilir belki şimdi nasılsın iyimisin :/

bilgisayar mühemdisliği de ingilizce öğretmenliği de çok güzel meslekler canım inşallah gönlündeki gibi olur :KK16::KK16:

X