Bekarlar Topiğiii <3 :D

Sağol canım açık lise sınavlar :KK14:
sen hangi sınavlara girdin :KK68:
Ay inşAllah çok ama çok başarılı olursunuzz. Ben öss belasını atlattım ondan sonra da kpss belasını atlattım ve öğretmen olarak atandım şükürler olsun. Önümüzdeki sene de ales'e giricem:nazar:

Amaaan acelesi neymişş :nazar:

Ay koptumm :KK9: istemiyorum ya zorla mııı :KK50:
istediler hemnck evlendiler :KK1::KK1:
Ay inşAllah çok ama çok başarılı olursunuzz. Ben öss belasını atlattım ondan sonra da kpss belasını atlattım ve öğretmen olarak atandım şükürler olsun. Önümüzdeki sene de ales'e giricem:nazar:
ooo ne öğretmenliği :126: :KK31:
Amin canım sağol :KK31:

Son düzenleme:
21 yaşındayım bekarımm benden 2 yaş küçük arkadaşımın nerdeyse 1 yaşında çocuğu var ben napayım ozamnnn benle yaşıt arkadaşımında 3-4 yaşında çocuğu var :KK9::KK30::KK30:

çalışıyomm canımmm daha eve gidip spor yapcam kilo vermeliymm :KK8:
sen napiyorsun canimm :KK19:

eee napıyorsun nasılsın :KK1::KK1:

iyi en azından ağustos da :KK8::KK8:

hımm bence seneye evlen senin yaş büyükmüş bize göre :KK1::KK1:

bende işteyim çalışıyorum çok sıcak yaaaaaa En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

bugunde dar olan bir gomleğimi giydim nefes alamıyorum :KK53::KK53:

benim ablamda 31 yaşında biz evlen evlennn diyoruz oda aynı senin gibi istemiyorum gidin siz evlenin ben böyle rahatım diyor :KK1::KK1:
Ya bende bu rahatlıktan korkuyorum kızlar. Rahat olduğum için evlenmek istemiyorum. Yani maaş var, şurda yemek desen canın ne isterse onu pişir, ütü desen sadece kendi ütün. Galiba çok tembelim bu konuda. Düzen bozmak yeni bir düzen kurmak çok büyüyor gözümde :KK53:

bir ben atlatamadım şu ygs yii seneye kaldımm yineee bir öğretmen olamadım :KK14::KK14::KK31::KK31:

inşallah :nazar:

bende bilişim mezunuyum lisede zar zor mezun oldum zor geldi ve o yüzden devam etmeyi düşünmedim üniversitede :26::26::KK1:
Evet bende lisede bilişim okudum.. Ömrüm çürüdü sormaa soranlara 9 yıllık bilişimciyim diyorum :KK14: Ben 2009da kazandım o zamanlar başka bölüm seçemiyorduk sen şimdi şanslısın canım benim başka seçeneğim yoktu :KK50:

X