Bekarlar Topiğiii <3 :D

ohh ohh afiyet olsun

haydiiiiii
yuh yani yaptıkları ne oluyor
böyle birine sence tekrar güvenilirmi

İşler karişti iyce ben söyledim o söyledi ben soyledim o soyledi.....
Beni kızdırmak üzmek için yapmış yaptiğimin yanlış olduğunu fark ettim ama işişten geçti dedi sen hemen arkani dönüp gittin dedi açıklama bile yapamadim dedi beni affetmen için gerekirse kapinda yatarim dedi sadece seni seviyorum senin için her şeyi yaparım dedi bi gülümsemene bütün hayatimi veririm dedi daha neler neler

neden seni üzmek istediki :44:
ettiği o laflar peki onun başkasına gitmesi bunlara ne diyor peki

neden seni üzmek istediki :44:
ettiği o laflar peki onun başkasına gitmesi bunlara ne diyor peki

Ya ben kabul etmedim ya bunu aileme savunmadim diye kızgindi bana anladiğim kadarıyla bide ben bunu aileme kabul ettiremezsem diye bi kaç kez umutlanma demiştim benden
Şimdi diyo ki sen umutlanma demedinmi diyo bana
O söylediklerimde kelime oyunuydu diyo eski bi arkadasimdi o uzun zamandir istiyordu ben kabul etmiyordum dedi sonra senden ümidi kesince bi deniyelim dedik olmadi diyo bitek seni sevdim diyo şuan hala twitterda tartisiyoruz

sana bu kadar acı çektirsin kelime oyunu diyr
ne gerek vardı başta öyle yapmaya
güvenilmez bence
şimdiye kadar nerdeydi hemen o kelime oyununu sonlandırsaydı

benim düşünceme göre seven bırakmaz
tamam trip faln atılırda bu yaptığı nedir tamamiyle ipleri kesip sana acı çektirmesi
Ailen kabul etmiyormu bunu

İşte onun savunmasi sen istemedin umutlanma dedin hayati zehir edip hatimin sonuna kadar senimi bekleseydim diyo
Ben hemen bütün sayfalarimi kapatmistim o sandi ki 1-2 gun aci çektiririm sonra anlatirim dedi herhalde
İşinden dolayi ve işki içiyodu ondan dolayi kabul etmezlerdi bilmiyolar zaten onu ben bunu onada soyledim bu sebeplerden dolayi ailem kabul etmez diye ve bundan dolayi umitlenme dedim diye şimdi diyoki içkiyi zaten aylardir icmiyorum ayrica kpssye hazirlaniyorum diyor ve benim eskiden umidim yoktu ama şu anda var diyor
Ve ben ne yapacagimi hic bilmiyorum

canım ne diyeyim bilmiyorumki şimdi
ama ne bilim pek güvenilecek birine benzemiyor
sen istiyormusun?
güveniyormusun?

Damla sen benim yerimde olsan ne yapardin dedim saygi duyardim dedi bende ben abartmisim pardon bi dahaki sefere bende oyle yapicam emin olabilirsin dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…