Bekarlar Topiğiii <3 :D

Karnımı doyurdum şişmem artıkın

Gazeteye ilan verelim diycem ama mantık kabul eder ama ya aşk ne olacak aşk istiyorum arkadaş ben aşk nerdesin gel artık

Çok iyi bölümüm ingilizce olsa ben de isterdim ama ben bu yıl mat çalışmadım hiç o yüzden sene kaybetmemek için turizmi seçebilirmi ya da iletişim falan kazanmam gerek
bölümüm ingilzce değil ingilizce öğretmenliği istiyomm
İnşAllah canım ya matematik berbat benim ya

napalım ya ilk adımı atınca kendilerini bişi sanıyr şahit oldm bizzat yaşadım

Karnımı doyurdum şişmem artıkın
ne yedinn

Ben de hiç çalışamadım bu yıl matematiğe istediğim bölümler için yetersiz o yüzden keşke zamanı geri alabilsem ingilizce bölümüne gitseydim

Güzel değil boşuna okumuş olursun o bölümü vs.. bölümüne bile gidemedim bu yüzden sen sözelden mi girecektin?
güzelde iş imkanıda önemli
açık lisede okuyorm bölüm alan yok canım düz
sonra işte Allah izin verirse Ygs sonra İnşAllah Lys

güzelde iş imkanıda önemli
açık lisede okuyorm bölüm alan yok canım düz
sonra işte Allah izin verirse Ygs sonra İnşAllah Lys

Hazırlanacağın bölümü sormuştum özellikle lys de bölümler ayrılıyor ya sen çalışta inşAllah istediğin yere gidersin ve ben de

bu yıl gidemezsem deli gibi yabancı dil çalışalım seninle keyfimiz iyi olacak gibi oluyor ama hava baltalı ilah gibi sağolsun
hala kapalıı yaa yaz geldiği belli değil bugün üşüdüm montumu girdim
İnşAllah kazanırız canım
çalışalım çalışalımm

Et diye diye canımı çektirdiniz köfte yaptım bende

Nerdeseniz damlaa nerdesin benim eşek twitterdan eklemiş beni ve sayfasına son bi kez daha deneyelim senin bi gülüşüne benim bütün hayatım demiş ne yapıcam şimdi :26:

Et diye diye canımı çektirdiniz köfte yaptım bende
ohh ohh afiyet olsun

Nerdeseniz damlaa nerdesin benim eşek twitterdan eklemiş beni ve sayfasına son bi kez daha deneyelim senin bi gülüşüne benim bütün hayatım demiş ne yapıcam şimdi :26:
haydiiiiii
yuh yani yaptıkları ne oluyor
böyle birine sence tekrar güvenilirmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…