Bekarlar Topiğiii <3 :D

Canım ben çok çeşit renklere boyadım şu anki saç rengim karamel önceden ama sarı,kahve felan da boyadım.Koyu renge boyasan gider diye düşünüyorum sarı renk istiyorsan da istediğinden bir ton açık ton alırsan daha net girer boya canım.

Lorealin koyu küllü kumralını almayı düşünüyorum canım sen hangi markayı kullanıyorsun :26:

Lorealin koyu küllü kumralını almayı düşünüyorum canım sen hangi markayı kullanıyorsun :26:

Güzel renk canım.Ben en son palette kullandım canım ama ben genelde tek boya kullanmıyorum boyaları harmanlayıpta kullanıyorum yani ayriyeten garnıer ve loreal de kullandım

Bnde çalışıyorum canim napim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
pazartesi günü çalışmayı sevmyrm ya hele sınavdan sonrakini

bilgisayar mahvediyo bizi zaten bide benim elimden telefon düşmez otobüsteyim ya tabletten calışıyorum yada kitap okkuyorum gözler iyi dayanıyo vallah
aynn bende aynı ya bilgisayar ya telefon yada kitap

pazartesi günü çalışmayı sevmyrm ya hele sınavdan sonrakini

aynn bende aynı ya bilgisayar ya telefon yada kitap
aynenn heleee telefonla mesaj yazarken arkadan sünüp o okuyanlar var ya koyu vericen tekmeyiiii
mesajlarımı okuyolar abiii ondan bende kitap okuyorum bazende heyecanlı bölümünde kalıyo dayanamıyorum

aynenn heleee telefonla mesaj yazarken arkadan sünüp o okuyanlar var ya koyu vericen tekmeyiiii
mesajlarımı okuyolar abiii ondan bende kitap okuyorum bazende heyecanlı bölümünde kalıyo dayanamıyorum
ayyyy mesajlrı okuynlarmıı sinr olurm yaaaodamda kitabımı okurum heyecanlı yerde annem çağırmasınmı benii damlaaa diye

hayır okumadım
aska inanmıyorum ben sacma geliyo
hadiyaaa nasıll inanılmaz ya gerçi ben olmadım sadce kıyısndan geçtim amaaa
bu yüzden mantık (mantık bunun neresndyse) evliliği bile yapmadım aşk olmazsa sevgi olmazsa nasıl olurkii o zaman
bir ömür geçirceğin insan onla yaşlanacaksın KEŞKE yerine İYİKİ demelisin
oku istersen kitabı polisiye ben sadce 2-3 kitabını okudum

babamla zevkelerimiz tutuyo şimdi okudugum kitap ilginç dikkatimi cezbetti onlar bi bitsinde hayırlısıyla

Güzel renk canım.Ben en son palette kullandım canım ama ben genelde tek boya kullanmıyorum boyaları harmanlayıpta kullanıyorum yani ayriyeten garnıer ve loreal de kullandım

Öyle saçın yıpranmıyormu:26: benim tek boyayla bile saçım yıpranıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…