Bekarlar Topiğiii <3 :D

Aman olmasın :)
Napıy yaa bende iş güç olmadığı için tv, net arası takılıyorum bi de dün kitap aldım ara sırada kitap okuyorum öyle zaman geçiriyoruz işte

Sen okuyormuydun?
hangi kitabı okuyorsun
evet canım dışardan okuyorum

kişisel gelişim kitapları pek fazla ilgimi çekmiyor ama netten bakim bi

Normalde bende pek ilgilenmiyordum ama şu benim olaydan sonra kendime iyi gelecek şeyler ararken bunu buldum beni motove edip kendime gelmemi sağlayacak sözler var içinde bi parça kendimi buldum kitapta :)

Normalde bende pek ilgilenmiyordum ama şu benim olaydan sonra kendime iyi gelecek şeyler ararken bunu buldum beni motove edip kendime gelmemi sağlayacak sözler var içinde bi parça kendimi buldum kitapta :)
özetine yorumlara baktım güzel diyorlarmışş :126:
canım bunlarda geçecek üzülme sen

özetine yorumlara baktım güzel diyorlarmışş :126:
canım bunlarda geçecek üzülme sen

Allahın izniyle geçecek inşallah
Eskiye göre daha iyiyim, nasıl adlandıracağımıda bilmiyorum aslında ama bi değişik hissediyorum kabullenmiş, kızgın,hissizleşmiş... İçimde bir sürü duygu karmaşası var garip bi durum ama ilk günlere göre iyiyim dahada iyi olacam inş.
Mesela 3 gündür sayfasına bakmıyorum bu benim için büyük bi başarı gibi geliyor çünkü her baktığımda üzülüyordum

Amin canımm
bakmaman çok güzel canım çünkü olan sana oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…