Bekarlar Topiğiii <3 :D

Aynı tatlımm bugün hava kapalı ve baskılııı :26:
sende nevr neyok kuzumm :KK16::KK16:

Kolay gelsin canımm nedenn otobüs gelmedimi halaa :KK14:

Ahhhhh o baş ağrısıııııı :26: hele miğrende varsaaaa :2:

burdaaaaaaa :KK3::KK3::KK3::KK1:
Hoşgeldinnn :KK3:

Günaydınnn :KK3:
eneeee şapkalı ben suya girende senmisinnnn yokhsaa :KK23::KK23::KK23::KK9:

benimki yüksekk :KK14: grip oldum yineee ben bu sene hiçç hastalıktan kurtulamıyacam galibaa :2::2::2:

Napiyim tatlım anca gece bakabilme fırsatı buluyorum foruma:KK14: iş güç ve sevdiceğimle vakitlerimizi değerlendiriyoruz:KK5:

Girdim canım

Aslan :KK1::KK1:

hımmmm benimde yükselenim aslan :KK1: ben neden sana bunu sordum şu vakitte hatırlayamadım inan kiiii:KK52:

ilaç pek içemiyorum ben ya o yüzden doktora da gidemiyorum :KK50::KK50:
geçen gn alayım bi tane ilaç dedim boğazıma takildı az daha öteki tarafa gidiyodum :KK9::KK9:

hıııı eee doktora de aslında şurup versin ozaman yada iğne :p ayyy dikkat et iyileşeyim derken dha kötü olmaa

hıııı eee doktora de aslında şurup versin ozaman yada iğne :p ayyy dikkat et iyileşeyim derken dha kötü olmaa

bak aslında iğne mantıklı geldi bana iğneden korkmam :KK9::KK9:
zaten havalar kötü bi açıp bi kapıyo :KK50::KK50:
yağmur yağcak gibi gözüküyo şaş şemsiye şapka üçlüsüyle çıkıyorum yarım saat sonra hava günlük güneşlik :KK52::KK52:

bak aslında iğne mantıklı geldi bana iğneden korkmam :KK9::KK9:
zaten havalar kötü bi açıp bi kapıyo :KK50::KK50:
yağmur yağcak gibi gözüküyo şaş şemsiye şapka üçlüsüyle çıkıyorum yarım saat sonra hava günlük güneşlik :KK52::KK52:

:KK52::KK52: oda bana çok oluyor kendimi bahtsız bedevi gibi hissediyorum o zaman :KK52::KK52::KK52:
Sen iğne vurdur kendine en iyi :KK9: en tesirlisi:KK6:

Girdim canım

Aslan :KK1::KK1:
nasıldı ve sadece lys 5mi yoksa lys 1-2-3-4 bunlardanda 1-2 tanesine girdinmi:44:
aslan burcu nicooo burcun özelliklerini anlatsanaa:KK76:
Napiyim tatlım anca gece bakabilme fırsatı buluyorum foruma:KK14: iş güç ve sevdiceğimle vakitlerimizi değerlendiriyoruz:KK5:

hımmmm benimde yükselenim aslan :KK1: ben neden sana bunu sordum şu vakitte hatırlayamadım inan kiiii:KK52:
:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

ne zaman gidiyor :KK31:

yok canım gidemedim fırsat bulamadım :KK14:

hadiyaaa :KK14::KK14: onun keyfi yerinde ama demii :KK47::KK47:

Hemde nasıl yerinde sanki ben hiç var olmadım sanki bana o kazığı atmadı
Hiç vicdan azabı falan yok aşkı aşağı aşkım yukarı sayfa o kizia söylediği aşk sözleriyle dolu :KK43::KK43::KK43:
Hayır bari herkese açık yapma ben göriyim de üzüliyimmi istiyor nedir başarıyorda :KK43::KK43::KK43:

Niye yapti bunu demekten deliricem:KK43::KK43::KK47::KK47:

Hemde nasıl yerinde sanki ben hiç var olmadım sanki bana o kazığı atmadı
Hiç vicdan azabı falan yok aşkı aşağı aşkım yukarı sayfa o kizia söylediği aşk sözleriyle dolu :KK43::KK43::KK43:
Hayır bari herkese açık yapma ben göriyim de üzüliyimmi istiyor nedir başarıyorda :KK43::KK43::KK43:

Niye yapti bunu demekten deliricem:KK43::KK43::KK47::KK47:
aklıma o kadar çok söz geliyorkii :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
o kız acaba bunun ne olduğunu biliyormukii :KK19::KK19::KK19:
böyle adam!!dan herşey beklenirr

aklıma o kadar çok söz geliyorkii :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
o kız acaba bunun ne olduğunu biliyormukii :KK19::KK19::KK19:
böyle adam!!dan herşey beklenirr

Sorma sorma aklıma benimde o kadar çok söz geliyorki hatta şeytan diyorki aç face.i söyle ağzina geleni ama kendime yakıştıramıyorum
Valla bilmiyorum kız buna kene gibi yapışmış anladığım kadarıyla kız buna sen kovsamda gitmem demiş

Allahım bunların bi kaç aya sonra söz nişan ve düğün resimlerini görücem ben :KK43::KK43::KK43:

Son düzenleme:
Son düzenleyen: Moderatör:
Sorma sorma aklıma benimde o kadar çok söz geliyorki hatta şeytan diyorki aç face.i söyle ağzina geleni ama kendime yakıştıramıyorum
Valla bilmiyorum kız buna kene gibi yapışmış anladığım kadarıyla kız buna sen kovsamda gitmem demiş

Allahım bunların bi kaç aya sonra söz nişan ve düğün resimlerini görücem ben :KK43::KK43::KK43:
canım dediğğim gibi bakma bakmamaya çalış çünkü böyle çok zor oluyor senin için onun umurunda değil zaten
değmez o göz yaşlarını bunun için akıtmaya kuzumm:KK50:
kendini oyala canım yeni hobiler edin onu düşünmemeye çalış :KK14:

oğlakla nasıllarr :KK9::KK9::KK9:
benim lys 5 haricinde hangisine girmem gerek sence:44:

Neyci olduğuna bağlı. Ben sözeldim o yüzden 1-2 ye girmedim.
Sende sözelsen 3-4-5 yap. Değilsen 1-2-5 :KK1:

Eski sevgilim oğlaktı. oğlaklarda kıskanç olur kıskançlıktan geberirler :KK53::KK53:

Son düzenleyen: Moderatör:
X